« برایم تفاوت نمی کند که دستیار اول افشین قطبی باشم یا دستیار دوم بلکه مهم این است که بتوانم به فوتبال ایران خدمت کنم.»

علیرضا منصوریان که صبح امروز به عنوان مربی جدیدی تیم ملی فوتبال کشورمان انتخاب شد مطاین را می گوید و ادامه می دهد«خوشحالم که گزینه اصلی و انتخاب خود سرمربی تیم ملی فوتبال هستم و توانستم به عنوان مربی این تیم انتخاب شوم و اینکه فدراسیون فوتبال به من اعتماد کرده و در کمیته فنی فدراسیون بر انتخاب سرمربی تیم ملی صحه گذاشته است.»

وی با ابراز خرسندی از اینکه گزینه ایرانی حضور در تیم ملی فوتبال ایران است، افزود:« باعث افتخار من است که به عنوان یک سرباز به تیم ملی فوتبال ایران و کشورم خدمت کنم. جایگاهی که در تیم ملی خواهم داشت برایم مهم نیست، چه دستیار باشم و چه پایین ترین جایگاه را در تیم ملی از آن خود کنم. با این حال امروز جایگاه خوبی در تیم ملی دارم و امیداورم بتوانم به کشورم خدمت کنم.»

مربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان در ادامه حرف هایش گفت«: از مدت‌ها پیش حدس و گمانم این بود که یکی از گزینه‌های حضور در کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران هستم و حتی چند نشست دوستانه هم با آقای قطبی داشتم و در رابطه با حضور در کادر فنی تیم ملی با ایشان گفتگو کرده بودم.»

منصوریان با تاکید بر اینکه با افکار و عقاید افشین قطبی آشناست، امید وار است تا شرایطی به وجود آید که او هم به تجربه بزرگی دست پیدا کند.منصوریان می گوید«امیدوارم شرایطی به وجود آید که هم من از کنار تیم ملی به یک تجربه جدید و بزرگی دست پیدا کرده و به افتخارات خود اضافه کنم و هم از تجربیات دوران فوتبالم چه در دوران بازیگری که در اروپا، باشگاه استقلال و تیم ملی کسب کرده‌ام و چه دوران مربیگریم به تیم ملی کمک کنم.»

وی با ابراز امیدواری از اینکه بتواند فاصله بین بازیکنان تیم ملی با افشین قطبی را پرکند، در خصوص شرایط این تیم گفت:« تیم ملی احتیاج به حمایت همه جانبه به عنوان یار دوازدهم دارد. باید مطبوعات، خبرگزاری ها ، رادیو و تلویزیون، مردم و... از تیم ملی حمایت کنند و یار دوازدهم تیم ملی و سرمربی و کادر این تیم باشند تا آنها احساس امنیت خاطر و آرامش کنند. چرا که اگر سرمربی تیم احساس آرامش کند، همین آرامش را به تیم منتقل می کند و در نهایت فوتبال ملی ایران سود می برد.»

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران افزود:«اگر از تیم ملی آنطور که باید و شاید حمایت شود، احساس من بر این است که تیم امروز ایران حال و هوای تیم ملی در سال 95 را دارد. زمانی که محمد مایلی کهن سرمربی تیم ملی بود و توانستیم در جام ملت‌های 1996 نتایجی فراتر از تصور کسب کنیم. این امکان وجود دارد که تیم ملی در شرایطی جدید بتواند نتایجی مطلوب کسب کرده و رشد فوتبال ایران را فراهم آورد.»

وی در پایان گفت«: استنباطم بر این است که حضور علیرضا منصوریان در تیم ملی جایش مهم نیست. همین که به عنوان یک سرباز بتوانم خدمت کنم برایم کافی است. به این مقوله که دستیار اولی هستم یا دومی اصلا فکر نمی کنم. باید نهایت تلاش خود را به کار گیرم تا حدفاصل بین افشین قطبی با بازیکنان را پرکنم. من با توجه به شرایط سنی که دارم با برخی از بازیکنان امروز تیم ملی یا همبازی بودم یا روبه‌روی آنها بازی کرده‌ام. با برخی از آنها مانند کریمی و نکونام در تیم ملی همبازی بودم. من تمام تلاش خود را به کار خواهم گرفت تا آرامش اردوی تیم ملی را بیشتر کنم و کمک حال افشین قطبی باشم.»

 

کد خبر 60619

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۱۷:۴۳ - ۱۳۸۹/۰۲/۲۰
    0 0
    قطبی یک دستيار حرف گوش كن می خواست که با آمدن منصوریان این مهم به تحقق پیوست و دروغ های متعدد آقای کفاشیان استمرار پیدا کرد واقعا این آقا چه سابقه مشخصي در مربیگری دارد ؟