تعریف و تمجید روزنامه بارسایی از سردار آزمون

نویسنده روزنامه دیپورتیو نوشت: آزمون بواتنگ را سرجایش نشاند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ روزنامه موندو دیپورتیو که حامی بارسلوناست، به تعریف و تمجید از سردار آزمون پرداخت. این روزنامه تیتر زد: «سردار آزمون هم بواتنگ را سرجایش نشاند!» این نشریه معتبر اسپانیا در گزارش خود نوشت سردار آزمون با بواتنگ کاری کرد که مسی هم در نوکمپ همان کار را با بواتنگ کرده بود.
فرانسس آگیلار نویسنده موندو دیپورتیو نوشت: «مطمئنا بسیاری از شما بازی سردار مقابل بایرن و حرکتی که مقابل بواتنگ را انجام داد، فراموش نکرده اید. او دقیقا کار مسی را تکرار کرد.» او در بخش دیگری از گزارش خود نوشت: «سردار آزمون اولین بازیکن ایرانی است که بعد از سال 2005، توانست در لیگ قهرمانان اروپا نمره بالایی دریافت کند. در 23 نوامبر 2005 علی کریمی توانست برای بایرن مونیخ در لیگ قهرمانان گل بزند. المپیک مارسی، لیورپول، آرسنال، دورتموند، بایرن و لورکوزن حالا این بازیکن را زیر نظر گرفته اند.»
آگیلار درباره ویژگی های فنی سردار نوشت: «او یک گلزن بسیار سریع است. با هر دو پا خوب کار می کند. قدرت سرزنی خود را هم بهتر می کند. بدون شک این پرش های بلند او به خاطر آن است که در گذشته والیبال بازی می کرده.»
موندو در پایان نوشت سردار در گلستان متولد شده است و قبلا والیبال بازی می کرده. این روزنامه حتی تاکید کرد او در حالی که از تیم های بزرگ ایران یعنی سپاهان، پرسپولیس و استقلال پیشنهاد داشت به تیم روبین کازان پیوست.

43257

کد خبر 606556

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =