تسنیم نوشت: وزیر اطلاعات از اطلاع رسانی جزئیات مربوط به متلاشی شدن گروه‌های تکفیری در چند استان کشور خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمود علوی در مورد تلاش وزرات اطلاعات در متلاشی کردن گروه‌های خرابکار تکفیری که در راستای ایجاد ناامنی در کشور فعالیت می‌کنند اظهار داشت: وسیله متلاشی کردن این افراد وزارت اطلاعات بوده و در واقع خداوند متعال این گروه‌های تکفیری را متلاشی کرده است.

وی با اشاره به نقش همه گروه‌های  موثر در تامین امنیت کشور افزود: امروز همه نیروها تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا به شکل انگشتان یک دست عمل می‌کنند که در شرایط عادی کار نظام را انجام داده و در صورت نیاز مشت به دهان دشمن می‌زنند و اجازه توطئه به دشمن نمی‌دهند.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه به لطف خدا گروه‌های تکفیری و تروریستی متلاشی شده است، بیان کرد: لطف خدا شامل حال ما شده و این گروهها در استانهای مختلف متلاشی شده‌اند که اطلاعات و جزئیات مربوط به این استانها اعلام می‌شود.

همچنین ایسنا نوشت:

سید محمود علوی شامگاه دوشنبه (هشتم آذر) در مراسمی که به مناسبت رحلت پیامبر اسلام(ص) در مسجد رسول اکرم کرج برگزار شد با اشاره به آمادگی سربازان گمنام امام زمان(عج)، گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) همه بمب‌ها و مواد منفجره و عوامل انتحاری را شناسایی کرده و در آن واحد با وارد کردن ضربه به آنان، اجازه عملیاتی که امنیت را خدشه‌دار کند، نمی‌دهند.

علوی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تایید کشته شدن یکی از سرکردگان داعش در مرز کشور اعلام کرد: این فرد ابوعایشه کردی نام داشت و به همراه تعدادی دیگر از عوامل انتحاری در مرز کشور به هلاکت رسید.

علوی ادامه داد: این شخص قصد داشت وارد پایتخت شود اما با آمادگی سربازان گمنام امام زمان به هلاکت رسید.

29219

 

کد خبر 606923

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =