فرماندار شهرستان پارس‌آباد گفت: نیروگاه ۳۲ مگاواتی شهرستان پارس‌آباد با سرمایه‌گذاری ۵۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی راه‌اندازی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل؛ اکبر صمدی در آئین معارفه معاون فرماندار پارس‌آباد و بخشدار اسلام‌آباد در پارس‌آباد اظهار داشت: طرح مهم نیروگاه 32 مگاواتی شهرستان پارس‌آباد با سرمایه‌‌گذاری 50 میلیارد تومانی بخش خصوصی راه‌اندازی خواهد شد که با بهره‌برداری از این طرح مهم، علاوه بر رفع معضل نوسانات و افت ولتاژ برق، برای 100 نفر فرصت شغلی جدید ایجاد می‌شود و علاوه بر آن تحول اساسی در صنعت برق منطقه به وجود خواهد آمد.

وی افزود: در حال حاضر برای 270 پروژه شهرستان پارس‌آباد 28 میلیارد تومان اعتبار ابلاغ شده و انتظار می‌رود که تمامی دستگاه‌های اجرایی برای اجرای سریع پروژه‌ها نسبت به اجرای مبادله موافقت‌نامه، اقدام کنند و نیاز است که مسئولان ادارات با به کارگیری تمام توان و خدمات‌رسانی به مردم تمام تلاش خود را به کار ببرند.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: در 2 سال گذشته بیش از 700 میلیارد تومان با عنایات ویژه مقام معظم رهبری و دولت یازدهم به اجرای پایاب خداآفرین اختصاص یافته که نباید عملکرد دولت در این زمینه کم‌رنگ شود.

صمدی گفت: طرح چهار بانده کردن جاده ارتباطی پارس آباد ـ سربند برای تسریع در روند اجرا و تکمیل نیازمند اعتبار از محل ردیف ملی است و علاوه بر آن توسعه و چهار بانده کردن محور مواصلاتی پارس‌آباد ـ اردبیل نیز یکی از مطالبات و نیازهای اصلی منطقه محسوب می‌شود که در این خصوص پیگیری‌هایی از طرف نماینده مردم پارس‌آباد و بیله‌سوار در مجلس شورای اسلامی انجام شده است.

وی تصریح کرد: طرح تصفیه‌خانه فاضلاب شهری پارس‌آباد تا پایان امسال تکمیل می‌شود که برای اجرای این پروژه 50 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافته و هم‌اکنون این پروژه با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی در شبکه شهری ادامه دارد و علاوه بر آن از ابتدای امسال تاکنون نزدیک به 26 هزار تن آسفالت در معابر و خیابان‌های سطح شهر پخش شده که این رقم در پنج سال گذشته حدود 13 هزار تن بوده است.

فرماندار شهرستان پارس‌آباد بیان کرد: کشت و صنعت مغان قابلیت و استعداد افزایش 5 هزار نفری تعداد کارگران و نیروهای خود را دارد که این موضوع به طور حتم شدنی است و امیدواریم بتوانیم با حمایت مسئولان مربوطه شهرستان پارس‌آباد را در مسیر پیشرفت و توسعه قرار دهیم و این شهرستان را به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

46

کد خبر 608783

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =