رئیس پلیس آگاهی استان همدان گفت: پس از چهار ماه رایزنی دستگاه قضایی به ویژه قاضی پرونده در نهایت روز گذشته کودک ربا راضی شد تا کودکان ربوده شده را به خانواده شان تحویل دهد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ سرهنگ رضا زارعی، رئیس پلیس آگاهی استان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: تعامل و همکاری دستگاه قضایی منجر به تحویل دادن 2 کودک ربوده شده پس از گذشت چهار ماه به خانواده آنها شد.

وی خاطرنشان کرد: یک خانواده غیربومی در مجموعه ای خصوصی به عنوان سرایدار مشغول به کار بودند که پدر این خانواده به عللی زندانی می شود.

سرهنگ زارعی ادامه داد: مادر این خانواده برای فراهم کردن زمینه آزادی همسرش به منظور تهیه وثیقه مورد نیاز راهی استان خود می شود و فرزندان خود را به امانت به سرپرست کارگاه می سپارد.

وی افزود: این خانواده دارای 2 کودک خردسال بودند که سرپرست این مجموعه آموزشی به علت علاقه شدید به این 2 کودک، امانتداری نکرده و هنگام غیبت والدین بدون اطلاع به آنها کودکان را به خارج از استان همدان منتقل می کند.

رئیس پلیس آگاهی استان همدان در ادامه گفت: پس از چهار ماه رایزنی دستگاه قضایی به ویژه قاضی پرونده در نهایت روز گذشته کودک ربا راضی شد تا کودکان ربوده شده را به خانواده اش تحویل دهد!

وی افزود: والدین این دو کودک پس از رهایی فرزندان خود، از علاقه شدید رباینده کودکان خود مطلع بوده و از شکایت خود علیه کودک ربا صرف نظر کرد!؟


۴۸

کد خبر 609004

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =