تسنیم نوشت: رئیس راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان اردبیل گفت: باتوجه به بارش شدید برف و برودت هوا تمام جاده‌های مواصلاتی، اصلی و فرعی شهرستان اردبیل و سرعین توسط ماموران راهداری بازگشایی شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از اردبیل؛ علی دشتی رئیس راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای شهرستان اردبیل اظهار داشت: از دیشب بارش برف و کولاک بیشتر نقاط استان و جاده‌های کوهستانی را در بر گرفته که از زمان آغاز بارش برف تلاش ماموران راهداری اردبیل برای بازگشایی جاده‌های آغاز گردید و نیز هم‌اکنون تمام راه‌های اصلی و فرعی شهرستانهای اردبیل و سرعین بازگشایی شده است.

وی با اشاره به اینکه نمک‌پاشی و برف‌روبی جاده‌های مواصلاتی،‌کوهستانی و مه‌گیر و نیز اصلی و فرعی روستایی از دیشب در مناطق مختلف اردبیل آغاز شده است، افزود: هم‌اکنون هیچ‌گونه مشکلی در تردد وسایل نقلیه در جاده‌های شهرستانهای اردبیل و سرعین وجود ندارد و تنها در برخی مناطق تردد با تردد با زنجیر چرخ امکان داشته و این به علت کولاک شدید است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردبیل تصریح کرد: ماموران راهداری به صورت 24 ساعته در جاده‌های مواصلاتی و کوهستانی اردبیل مستقر شده و در حال خدمات‌رسانی بوده و نیز در صورت هرگونه بارش سنگین آماده بازگشایی و نمک‌پاشی راهها هستند.

دشتی اظهار کرد: طرح زمستانی راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان اردبیل از 26 آذرماه آغاز می‌شود و در این طرح بیش از 30 دستگاه و ماشین‌آلات راهداری و حمق و نقل جاده‌ای در جاده‌ها مستقر می‌شوند که با 55 نیرو آماده خدمات‌رسانی خواهند بود.

وی گفت: فراهم ردن زیرساختهای لازم برای تسهیل تردد وسایل نقلیه از مهمترین وظایف راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اردبیل است و در این زمینه با اهتمام ویژه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اقدامات بسیار خوبی انجام گرفته و توانسته‌ایم با حمایتهای جدی راهداری استان گام بزرگی در تسهیل روند عبور و مرور خودروها و خدمات‌رسانی به رانندگان و نیز برف‌روبی جاده‌ها داشته باشیم.

46

کد خبر 610384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =