معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان گفت:8هزار میلیارد تومان اعتبار برای اتمام پروژه های ورزشی نیمه تمام نیاز داریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از یاسوج،امیر رضا خادم که امروز برای مراسم تودیع و معارفه مدیر کل جدید ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به یاسوج سفر کرده بود گفت:برای توسعه اماکن ورزشی نیاز مبرم به حمایت بخش خصوصی داریم ،چرا که در حال حاضر توان مالی اجازه کلنگ زنی جدید پروژه ها را به وزارت ورزش و جوانان نمی دهد.
خادم با اشاره به نفت خیز بودن استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد:مدیر ورزش و جوانان استان با توجه به نفت خیز بودن استان ،می تواند فضا را به سمت خصوصی سازی برای ورزش ساماندهی کند.
وی در بخش دیگر سخنان خود به اهمیت توجه به ورزش و هنر اشاره کرد و ادامه داد:هر چه برای توسعه هنر و ورزش تلاش کنیم ،امید به زندگی را نزد مردم بالاتر خواهیم برد.
معاون پارلمانی وزیر ورزش و جوانان اضافه کرد:از آنجایی که امید به زندگی وجود دارد و احساس امید به آینده است دو مقوله هنر و ورزش در همه رده های سنی می توانند حضور پیدا کنند و در این بین مردم از مشاهده توفیق خود و دیگران لذت می برند که این مهم بسیار حایز اهمیت است.
امیر رضا خادم در ادامه با معرفی مدیر کل جدید ورزش و جوانان تاکید کرد:مدیر کل جدید ورزشس و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد کار خود در ورزش و جوانان را به مدت 3 سال در همین استان شروع کرده است .
خادم گفت: در استان کوچکی همانند استان شما به دلیل اینکه استان کوچکی است حداقلی است که در این میان مدیر کلی که بتواند ورزش را رشد بدهد به جامعه ورزش استان خدمات شایانی کرده است.
در این آیین از زحمات جهانبخش ایزدپور تقدیر و محمد تقی علوی به عنوان مدیر کل جدید ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.

46

کد خبر 612440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =