۰ نفر
۳۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۰

مایلی‌کهن بعد از سال‌ها انتقاد به یک رفتار کی‌روش، دقیقا همین رفتار را در ملوان داشته است.

سعید اکبری: این دفعه دیگران هستند که می توانند به مایلی کهن بگویند کی روش کهن. دیگر او نیست که به این و آن بگوید کی روشی پور و کی‌روش آنلاین و...

در عمل، او فعلا کی روش کهن است و بس. می پرسید چرا؟ چون او روز گذشته کاری کرد که چندین سال است به خاطر درخواست اجرای آن توسط کارلوس کی روش، منتقد اوست. ماجرا از این قرار است که از سال 90، وقتی رحمتی موقتا از تیم خداحافظی کرد و بعد هادی عقیلی مدافع تیم ملی ساکش را برداشت و به حالت قهر اردو را ترک کرد، کی روش گفت راه برگشت این بازیکنان تنها نوشتن نامه عذرخواهی از ملت ایران، تیم ملی و فدراسیون فوتبال است. مایلی کهن که این را شنید، شد حامی اصلی رحمتی و عقیلی و روزانه چند نوبت علیه کی روش مصاحبه کرد. او مدام می گفت نگاه کی روش از بالا به پائین است و چرا این بنده خداها را کنار گذاشته و اصلا نامه عذرخواهی به چه معنی است؟ او حتی گفت: «آقای کی روش پسرت اشتباه کند سرش را می بری؟ این بچه ها چقدر باید تاوان بدهند؟»

حالا یک لحظه مکث کنید. آیا کسی که منتقد چنین رفتاری است و می گوید نامه عذرخواهی یعنی چی؟ ممکن است خودش با کپی برداری از این موضوع، دست به چنین اقدامی بزند؟ حتما می گوئید نه و باور نمی کنید مایلی کهن چنین کاری کند. پس بهتر است در جریان قرار بگیرید که پس از بی انضباطی دو بازیکن ملوان یعنی آبشک و صادقی، او به آنها پیغام داد باید نامه عذرخواهی از هواداران، مجموعه ملوان و همینطور باشگاه بنویسند تا برگردند. این دو بازیکن هم برخلاف رحمتی و عقیلی چنین کاری کردند و به تمرینات ملوان بازگشتند.

اگر واقعا مایلی کهن چنین خواسته ای داشته، پس چرا 5 سال است کی روش را نقد می کند و به دفاع از بازیکنانی می پردازد که به قول کی روش احترام پیراهن ملی را نگه نداشتند؟ اگر باشگاه ملوان این کار را کرده، چطور ناگهان منتقد این اتفاق، تبدیل به موافق شده و تن به آن داده است؟ تازه این را فراموش نکنید؛ در بحث رحمتی و عقیلی پای تیم ملی میان بود و در ماجرای آبشک و صادقی، پای یک باشگاه. ارزش ها متفاوت است ولی مایلی کهن حتی برای بازگرداندن دو بازیکن خاطی تیمش، دست به کاری زده که معتقد بود برای تیم ملی اجرای آن زشت است!

252 43

کد خبر 614282

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 6
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • متقی IR ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
  27 5
  چون به پنهان میروند آن کار دیگر میکنند ...ریاکاران مردم فریب
 • بی نام NL ۱۲:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
  18 4
  کلاغ خواست راه رفتن کبک را بیاموزد , راه رفتن خودش را نیز فراموش کرد وای به روزی که کئروش از ایران برود مایلی کهن چطور می تواند در سوپر لیگ ایران مربیگری کند ؟
 • بی نام NL ۱۲:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
  20 4
  اشکالی نداره , صدایش را در نیاورید دارد از حرفه ای ها و آدم بزرگها چیز یاد می گیرد سیستم دفاعی و دیسیپلین
 • بی نام IR ۱۳:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
  11 3
  اسم این بابا رو نیارید تروخدا حال ادم بهم میخوره
 • بی نام IR ۱۳:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۹/۳۰
  7 3
  واقعا باور کردنی نیست نمیدونم کسی هست به خودش یاداوری کنه ببینیم چطور میخاد مساله رو ماله کشی کنه حداقل کسی اگر به خودش یاداوری کنه خیلی خوبه امیدوارم دوستاش به گوشش برسونن
 • محمد A1 ۱۷:۳۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۴
  0 0
  حیف که دیر فههمیدیم حرفه ای گری های کیروش.