تسنیم نوشت:وزیر اطلاعات با تاکید بر ارتقا شاخص‌های امنیتی در جامعه، گفت: هرگونه حرکت مشکوک دشمن با اشراف اطلاعاتی در کشور خنثی شده است.

حجت‌الاسلام سید محمود علوی عصر امروز در جلسه شورای اداری مازندران در استانداری با تبریک ایام ولادت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) اظهار داشت: استان مازندران دیار علویان و سرزمین شهید‌پرور است.

وی افزود: همدلی و همگرایی در استان توفیق بزرگی برای بهبود مسائل و خدمت به مردم بوده و موجب استحکام و پیشرفت امور است.

وزیر اطلاعات با اشاره به اینکه همدلی و وحدت و برادری در مسیر خدمت باید حفظ و تقویت شود، تصریح کرد: دستاوردهای حوزه امنیت پنهان ولی محصول آن بسیار با ارزش است.

علوی با بیان اینکه تندرستی و امنیت دو نعمت ناشناخته است، گفت: قدر امنیت را نمی‌دانیم وقتی از دست رفت متوجه ارزش و منزلت آن خواهیم شد.

وی تاکید کرد: امروز با فداکاری و جانفشانی سربازان گمنام نظام مقدس جمهوری اسلامی، امنیت کامل در کشور برقرار است.

علوی یادآور شد: همت و تلاش استاندار و دستگاه‌های امنیتی استان در جهت تعمیق امنیت استان قابل تقدیر است.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه مازندران در پیوستن به اهل بیت طاهرین سابقه طولانی داشته و دارد، تصریح کرد: نخستین حکومت موالیان اهل بیت با حمایت مردم علوی مازندران در این منطقه برقرار شد و در دفاع مقدس با لشکر 25 کربلا حماسه آفرینی کرد.

علوی با بیان اینکه حضور در سرزمین مازندران توفیق و نعمت الهی است، یادآور شد: امنیت، مسئله و اولویت اول کشور است و هر حرکت مشکوک دشمن با اشرافیت اطلاعاتی خنثی شده است.

وی یادآور شد: امروز دستگاه‌های امنیتی با حرکت اطلاعاتی دانش بنیان بسیاری از تهدیدهای امنیتی را با کمترین هزینه خنثی می‌کنند.

علوی یادآور شد: جامعه اطلاعاتی کارآمد و پرثمر با جدیت در مسیر تامین امنیت گام بر می‌دارد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه همدلی و تعامل و پیوند مستحکم کاری دستگاه‌های امنیتی، امنیت پایدار را به دنبال داشته است، گفت: اقتصاد، فرهنگ و رسانه هم نیازمند امنیت هستند وهمه باید تلاش کنیم تا امنیت را برای سرمایه‌گذاری فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های امنیتی از سرمایه‌گذاران به خاطر تولید و کاهش تورم و ایجاد اشتغال حمایت همه جانبه می‌کنند، تصریح کرد: اشتغال باید توسط بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران ایجاد شود.

علوی با اشاره به اینکه لازمه سرمایه‌گذاری امنیت بوده و پیوند مردم با نظام زیرساخت امنیت پایدار است، گفت: در عرصه خدمت، مسئولان جدای از مردم نیستند و از جنس مردم بوده و این روحیه برای استمرار نقش مردم در عرصه‌های مختلف ضروری است.

وی با بیان اینکه در فرهنگ اسلامی برآوردن حاجت مردم نعمت الهی است، افزود: خدمت به مردم نعمت بزرگ الهی است و مسئولان باید توفیق خدمت به مردم را شکرگزار باشند.

وزیر اطلاعات گفت: همه در معرض امتحان الهی هستیم و این مسئولیت‌ها حوزه امتحان و آزمایش بوده و خدمت بی منت به مردم افتخاری بزرگ است.

2929

کد خبر 614403

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =