چه شد که «گل من» تکیه کلام قیمت در «دورهمی» شد؟‌

علی ضیاء مجری ویژه برنامه شب یلدای شبکه یک سه‌شنبه ۳۰ آذر در برنامه «مثبت یک» با سروش جمشیدی بازیگر نقش «قیمت» در «دورهمی» و حجت اشرف‌زاده گفت‌وگو کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سروش جمشیدی که همراه با پسر کوچکش به برنامه آمده بود، در سخنانی درباره تکیه کلام «گل من» گفت: پسرم سیاوش چهار سال دارد. تکیه کلام «گل من» را در متن نوشته بودند و من فکر کردم چطور ادایش کنم که خوب باشد. خوشبختانه هم سیامک انصاری خوشش آمد هم مخاطبان. این شد که خواستم تکرارش کنم و به یک تکیه کلام تبدیل شد.

او افزود: تصویربرداری «دورهمی» قبل از محرم تمام شد و هنوز سری جدید را شروع نکرده ایم. برای نقش قیمت پایم را حنا گذاشته بودم و هنوز رنگش پاک نشده است. اتفاقی که افتاده هم این است که حسابی ناخن های پایم قوی شده است و به سختی می توانم ناخن هایم را بچینم. وقتی حنا به پایم بود، احساس خنکی می کردم.

جمشیدی یادآور شد: این روزها مشغول بازی در سریال «مرز خوشبختی» به کارگردانی حسین سهیلی زاده و به تهیه‌کنندگی رسام هستم و این روزها درگیری فیلمبرداری کار هستیم. امیدوارم کار خوبی شود و مردم آن را دوست داشته باشند و حالشان خوب باشد.

این بازیگر همچنین به همشهریان یزدی خود سلام و تبریک شب یلدا را با لهجه یزدی بیان کرد. در این برنامه همچنین ضیاء از کار جدید حجت اشرف زاده با نام «برف آمد» رونمایی کرد.

حجت اشرف زاده نیز در گفت‌وگو با این مجری اظهار کرد: بعد از آلبوم موفق «ماه و ماهی» در آلبوم جدید با تهیه کنندگی دوست و برادر خوب صدرالدین حسین‌خانی اتفاقات خوبی خواهد افتاد. از جمله در این کار تنوع خوبی وجود دارد و از شعرهای متفاوتی هم استفاده کرده ایم. از جمله با ترانه سراها و شاعرانی چون علیرضا افکاری، روزبه بمانی و استادمحمدعلی بهمنی کار کرده ام. تنوع شعر و موسیقی مان خیلی زیاد است.

او ادامه داد: پیشاپیش قول آلبوم خوب و تمام قدی را می دهم. کارها تک به تک انجام می شود و جلو می رود و «برف آمد» که امشب در برنامه شما رونمایی شد، اولین قطعه این آلبوم است که به صورت تک آهنگ تقدیم مردم کردیم.

خواننده «ماه و ماهی» خبر داد: برای اسفند ماه در تهران کنسرت خواهم داشت. برای شهرستان‌ها هم برنامه ریزی می شود. داریم فکر می کنیم شرایطی فراهم شود که همه بتوانند بیایند.

58241

کد خبر 614634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =