سخنگوی فراکسیون مهرورزی مجلس هشتم که در روزهای اخیر تاسیس شده است ، حمایت از حاکم شدن روح "مهرورزی" در قوانین و حمایت همه جانبه از فعالیت های دولت خدمتگزار و رئیس جمهور مهرورز را از اهداف تشکیل این فراکسیون خواند.

به گزارش مهر،حجت الاسلام سید سلمان ذاکر اظهار داشت: فراکسیون مهرورزی در راستای دفاع از ارزشها و آرمانهای والای انقلاب، امام راحل و مقام عظمای ولایت و جهت تلاش و حمایت از حاکم شدن روح "مهرورزی" در قوانین و حمایت همه جانبه از فعالیت های دولت خدمتگزار و رئیس جمهور مهرورز با بیش از 70 نفر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکیل شد.

وی پیش بینی کرد :تعداد نمایندگان عضو این فراکسیون از این تعداد فراتر رود.

 نماینده ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این فراکسیون با محور قرار دادن بهبود وضع معیشت و زندگی مردم در قوانین سعی در جذب آرا و نظر کارشناسان و صاحب نظران حوزه های مختلف برای توسعه همه جانبه کشور خواهد داشت.

وی با اعلام اینکه اساسنامه این فراکسیون به تایید و امضای کلیه نمایندگان عضو رسیده است، افزود: در فراکسیون برای انتخاب هیئت رئیسه رای گیری صورت پذیرفت و سید کاظم موسوی نماینده اردبیل به عنوان رئیس این فراکسیون، غفوری فرد و عیسی زاده نیز به عنوان نایب رئیس اول و دوم این فراکسیون معرفی شدند و خود من هم سمت مخبر و سخنگویی  فراکسیون مهرورزی را عهده دار هستم.

ذاکر مچنین از دکتر عسگر جلالیان، بهروز جعفری، رضا رحمانی ، سید محمد سادات ابراهیمی و ناصر سودانی به عنوان سایر اعضای هیئت رئیسه نام برد و افزود: حسین سعیدی نیز به عنوان دبیر فراکسیون مهرورزی انتخاب شده است.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خاطرنشان کرد: این فراکسیون طرحها و برنامه های مفصلی خواهد داشت و عزم همه اعضای فراکسیون بر این است که در سال همت مضاعف دستاوردهای خوبی در حوزه قانون گذاری و سایر فعالیت های مجلس داشته باشد.

کد خبر 61504

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • بدون نام IR ۰۸:۲۰ - ۱۳۸۹/۰۲/۲۳
    0 0
    عنوان برخي ديگر از فراكسيونهايي كه مي شود تشكيل داد: 1- فراكسيون ازدياد جمعيت 2- فراكسيون دور برگردان 3- فراكسيون بالا ، پايين، راست و چپ 4- فراكسيون هدفمند نمودن يارانه ها 5- فراكسيون مصوبات اكي ثانيه اي سفرهاي رييس جمهوري و قس علي هذا اصولا نمايندگان خدوم دولت در مجلس مي توانند با مشاهده اعمال رييس جمهور يهو يك فراكسيون تشكيل بدهند و مراتب ... را اعلام نمايند.