خداحافظی موقت تیم منصوریان با بحران

استقلال در اصفهان مقابل سپاهان به تساوی یک بر یک رسید تا از بحران فاصله بگیرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ استقلال و سپاهان در هفته پانزدهم لیگ برتر در اصفهان به مصاف هم رفتند. در این مسابقه سپاهان با ترکیب لی اولیویرا، شجاع خلیل‌زاده، موسی کولیبالی، عارف غلامی، احسان حاج‌صفی، میلاد سرلک، محمود قائدرحمتی، طالب ریکانی، جلال‌الدین علی‌محمدی، فرید بهزادی‌کریمی و مهرداد محمدی به میدان رفت.
استقلال هم با ترکیب سیدحسین حسینی، لئوناردو پادووانی، مجید حسینی، هرایر مگویان، میلاد زکی پور، امید ابراهیمی، فرشید اسماعیلی، بهنام برزای، مجتبی حقدوست، جابر انصاری و کاوه رضایی پا به میدان گذاشت. این مسابقه از آن جهت برای استقلالی ها حساسیت زیادی داشت که این تیم با نتیجه گرفتن در این دیدار، از بحران خارج می شد. منصوریان تصمیم گرفته بود در این مسابقه مهدی رحمتی و بختیار رحمانی دو بازیکن مطرح و میلیاردی خود را نیمکت نشین کند.
نیمه اول
دقیقه ۲: شوت فرید کریمی از فاصله دور به سمت دروازه استقلال را سید حسینی حسینی به کرنر زد.
دقیقه ۳: فرید کریمی کرنری از سمت چپ زمین استقلال روی دروازه این تیم ارسال کرد که ضربه سر بازیکن سپاهان را سید حسین حسینی در آغوش گرفت.
دقیقه ۱۱: بهنام برزای بعد از توپ ربایی از موسی کولیبالی، مقابل محوطه شش قدم سپاهان به کاوه رضایی پاس داد که ضربه مهاجم استقلال به سمت چارچوب دروازه سپاهان را لی الیویرا دفع کرد.
دقیقه ۱۵: کاوه رضایی پاس در عمق خوبی را برای جابر انصاری ارسال کرد و این بازیکن در شرایطی که توسط شجاع خلیل‌زاده تحت فشار قرار گرفته بود شوت خوبی را روانه دروازه سپاهان کرد اما دروازه‌بان برزیلی این تیم مانع از گل نخست استقلال شد.
دقیقه ۱۹: همکاری خوب مجتبی حق دوست و کاوه رضایی در سمت راست زمین سپاهان شرایط خوبی را برای رضایی به وجود آورد و او توپ را در مرکز محوطه جریمه سپاهان برای جابر انصاری انداخت اما شوت دقیق این بازیکن به دیرک دروازه سپاهان اصابت کرد و از دروازه این تیم دور شد.
دقیقه ۲۱: میلاد زکی‌پور در شلوغی مقابل محوطه جریمه سپاهان توپ را در اختیار گرفت و بعد از رد کردن توپ از بین پای عارف غلامی در موقعیت شوتزنی قرار گرفت اما ضربه او با برخورد به کولیبالی راه به دروازه نیافت.
دقیقه ۲۶: فرشید اسماعیلی توپی را در عمق خط دفاعی سپاهان برای کاوه رضایی انداخت و او هم توپ را داخل محوطه جریمه استقلال ارسال کرد اما شجاع خلیل زاده زودتر از مهاجم استقلال توپ را به کرنر زد.
دقیقه ۲۸: طالب ریکانی در وسط زمین استقلال صاحب توپ شد و شوت محکم او را حسینی به کرنر فرستاد.
دقیقه ۴۲: مهرداد محمدی توپ را مقابل محوطه شش قدم استقلال سانتر کرد که ضربه نمایشی طالب ریکانی را حسینی در آغوش گرفت.
نیمه دوم

دقیقه 48: نفوذ مهرداد محمدی به داخل محوطه جریمه و ضربه زمینی این بازیکن را باز هم حسینی در آغوش گرفت.
دقیقه 54: نخستین تعویض عبدالله ویسی، بیرون آمدن طالب ریکانی و رفتن رسول نویدکیا به داخل زمین بود.
دقیقه 56: هرایر مگویان به دلیل تکل روی احسان حاج‌صفی از داور کارت زرد دریافت کرد.
دقیقه 59: در ضدحمله سپاهانی‌ها، مهرداد محمدی باز هم در موقعیت خوبی قرار گرفت، اما ضربه پای چپ این بازیکن از کناره دروازه استقلال بیرون رفت.
دقیقه 61: استقلال صاحب ضربه ایستگاهی شده بود که توپ ارسالی به جابر انصاری رسید و ضربه سر این بازیکن باز هم به تیر دروازه برخورد کرد. این دومین بار بود که ضربه انصاری به تیر دروازه برخورد کرد.
دقیقه 70: رسول نویدکیا در یک ضد حمله پاسی را به جلال علی محمدی رساند و این بازیکن با یک شوت سرکش دروازه استقلال را باز کرد.
دقیقه 71: یعقوب کریمی به جای میلاد زکی‌پور وارد زمین شد.
دقیقه 75: دومین تعویض سپاهان، آمدن رضا میرزایی به جای فرید بهزاد کریمی بود.
دقیقه 76: آرش افشین دومین تعویض استقلال بود و به جای مجتبی حقدوست وارد زمین شد.
دقیقه 80: حسین پاپی به جای جلال علی محمدی وارد زمین شد.
دقیقه 82: ارسال پاپی به محوطه جریمه و ضربه سر میرزایی به بیرون رفت.
دقیقه 86: مهرداد محمدی در موقعیت تک به تک می‌توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند، اما حسینی مانع گل خوردن تیمش شد.
دقیقه 90: ارسال توپ به به داخل محوطه جریمه به علی قربانی رسید که شوت این بازیکن به تیر دروازه برخورد کرد.
دقیقه 1+90: باز هم ارسال توپ و ضربه جابر انصاری را دروازه‌بان سپاهان به کرنر فرستاد.
دقیقه 3+90: ارسال کاوه رضایی این بار جواب داد و بهنام برزای با ضربه سر گل تساوی استقلال را به ثمر رساند.

43 43

کد خبر 616144

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =