نمایشگاه کفش سنندج موجب همگرایی بیشتر تولیدکنندگان کفش کشور شد

عضو کمیته اجرایی همایش تخصصی صنعت کفش سنندج گفت: حضور فعالانه در نمایشگاه های داخلی و خارجی موجب رونق صنعت کفش کشور می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از سنندج، عین الله حسین زاده مدیر خبرگزاری تخصصی کفش نیوز و عضو کمیته اجرایی همایش تخصصی صنعت کفش سنندج افزود: تبریز به عنوان پایتخت چرم و کفش کشور می باشد و بیش از 60 درصد کفش صنعتی کشور و 80 درصد کفش دست دوز ایران به دست قشر زحمتکش حوزه صنعت کفش تبریز تولید می شود.
وی افزود:فعالان صنعت کفش با همه مشکلات در راستای ارتقای این صنعت روز به روز در حال رونق می باشد و امروزه در همه شهرها و روستاهای کشور از کفش متنوع و مرغوب تبریز استقبال عمومی شده و مردم با اعتماد به محصولات داخلی، از این صنعت حمایت می کنند و همین اعتمادها موجب پویایی و رونق روز افزون حوزه صنعت کفش و چرم تبریز شده است.
حسین زاده برگزاری نمایشگاه در شهر سنندج را موجب همگرایی بیشتر تولیدکنندگان صنعت کفش کشور عنوان کرد و اظهار داشت: استان کردستان به دلیل مرزی بودن توان کمک به توسعه صادرات کشور را دارد و باید از این ظرفیت بیشترین استفاده شود.
عضو کمیته اجرایی همایش تخصصی صنعت کفش سنندج گفت: ستاد اجرایی این نمایشگاه ها تمام تلاش خود را برای ارتقای جایگاه و توسعه صنعت کفش به کاربسته و برگزاری این نمایشگاه ها نیز در جهت توسعه صنعت کفش و گامی موثر در بازاریابی و کسب بازار برای تولیدات کفش است.

46

کد خبر 617850

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =