۰ نفر
۱۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۳:۴۹

آرمان نوشت:اوضاع اردوگاه اصولگرایی آرام نیست و اختلافات داخلی آنها به اندازه‌ای زیاد است که اکنون رقیب خود را جریان اصلاح‌طلبی نمی‌دانند، بلکه کمی گردن خود را تکان دهند و به چپ یا راست نگاه کنند، اشخاصی از اردوگاه خودی را می‌بینند که زمانی با آنها پالوده می‌خوردند، اما اکنون به شکل رقیب و مخالف درآمده است.


بنابراين براي رسيدن به قدرت بايد آنها را از ميان بردارند، مانند اين مقطع كه از جليلي و قاليباف به عنوان گزينه‌هاي احتمالي انتخابات رياست‌جمهوري ۹۶ نام برده مي‌شود.

به گزارش نامه نیوز، جليلي در مراسم ۹ دي بدون ذكر نام قاليباف عنوان داشت:«هيچ جاي انقلاب اين نبود كه كساني كه حقوق نجومي گرفتند را ذخيره نظام معرفي كنيم، نگراني نسبت به كارتن خواب‌ها زماني مي‌تواند درست باشد كه از حقوق‌هاي نجومي و املاك نجومي هم شرمسار باشيد.» اگر از موضوع كارتن‌خواب‌ها گذرشود، اما مخاطب املاك نجومي جز قاليباف نيست و جليلي براي پاكدست نشان دادن خود موضوعي را مطرح كرد تا تقصيراتي رامتوجه قاليباف كند. جليلي البته به موضوعات ديگر هم اشاره داشت و گفت: «امروز فتنه جديد غبارآلود كردن توانايي‌هاي يك ملت است، فتنه جديد اين است كه مي‌گويند «ما نمي‌توانيم» و مي‌خواهند هزينه‌ها را زياد جلوه دهند و در مقابل دستاوردهاي ملت را بپوشانند.» وي افزود: «من در سال ۹۲ قبل از اينكه دولت فعلي روي كار بيايد اعلام كردم كه چرا بايد در جامعه ۷۰ هزار ميليارد معوقات بانكي وجود داشته باشد؟ اما امروز بعد از سه سال از آغاز به كار دولت يازدهم، معاون اول رئيس‌جمهور رسما اعلام كرد اين رقم به ۱۰۰ هزار ميليارد رسيده كه اين جاي تاسف دارد و بايد جلو اين مسائل گرفته شود.»

جليلي ادامه داد: «فتنه اين است كه مردم را معطل كنيم و از ظرفيت‌هاي داخلي محروم كنيم و بگوييم صبر كنيد تا حتما فلان شركت خارجي براي سرمايه‌گذاري به ايران بيايد!» عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام گفت: «اخيرا از نمايشگاه دستاوردهاي قرارگاه خاتم‌الانبيا(ع)بازديد كردم، در اوج تحريم‌ها و دوراني كه مي‌گفتند پول و سرمايه نيست، اين قرارگاه توانسته كارهاي بسيار بزرگي با اتكا بر ظرفيت‌هاي داخلي انجام دهد و اگر اين توانمندي‌ها ضربدر توان همه ملت شود، مشكلات حل خواهد شد.»

جليلي در پايان در پاسخ به سوالات مردم نيز گفت: «يكي از غبارهايي كه در اين سال‌ها ايجاد كرده بودند اين بود كه اين ما بوديم كه دست دشمن بهانه داديم! و اگر لبخند مي‌زديم مشكلات حل مي‌شد اما امروز بعد از سه سال نتيجه چه شده است؟ امروز الحمدلله همه مي‌گويند در دشمني آمريكا شك نداريم اما چقدر هزينه داده شد تا اين تجربه به دست بيايد؟» وي در پايان خاطرنشان كرد: «هرجا اختلاس، رشوه و دزدي وجود دارد نتيجه دور شدن از تفكر انقلابي است و بايد به اين تفكر بازگشت، زيرا تفكر انقلابي است كه مانع مفاسد و مشكلات است.»

 

302

کد خبر 618009

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =