مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره مطبوعات آذربایجان‌شرقی تمدید شد

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی از تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا سی ام دی ماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، محمدحسن چمیده‌فر اظهار داشت: با توجه به استقبال اصحاب رسانه استان از جشنواره یاد شده، مهلت ارسال آثار تا 30 دی ماه جاری تمدید می‌شود و پس از تاریخ یاد شده به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
وی ادامه داد: سومین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌ های خبری فعال در حوزه استان به میمنت سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل در راستای زمینه‌سازی برای پویایی جامعه رسانه‌ای آذربایجان‌شرقی برگزار می شود.
مدیر اجرایی سومین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری فعال در حوزه آذربایجان‌شرقی گفت: این جشنواره با هدف تمهید زمینه پویایی و نشاط مطبوعاتی، افزایش رقابت موثر و سازنده در تعالی و توسعه محتوایی مطبوعات استان برگزار می‌شود.
چمیده‌فر تاکید کرد: برپایی جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های استان پویایی بیشتر رسانه‌ها را رقم می‌زند.
وی همچنین ابراز امیدواری کرد: فعالان رسانه استان از این فرصت به دست آمده برای پیام‎رسانی دقیق و افزایش مشارکت آحاد مردم استان بیشترین بهره را ببرند.
سومین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری آذربایجان‌شرقی در سه بخش حرفه‌ای، ویژه و جنبی برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد رسانه‌ای می‌توانند برای ارسال آثار خود و اطلاع از شرایط ثبت نام به تارنمای www.azsh.pressfestival.ir مراجعه کنند.

46

کد خبر 621656

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =