میزان نوشت: رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: هیچ ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت در سال جاری تا ساماندهی کامل ثبت نام شدگان قبلی صورت نخواهد پذیرفت.

پوری حسینی در برنامه روی خط خبر شبکه خبر در خصوص مشکلات سامانه سهام عدالت گفت: این سامانه از یکشنبه هفته گذشته راه اندازی شده و در دسترس سهامداران گرفته است و مشکلات موجود مربوط به چند ثانیه بوده که به علت ایجاد صفحات جدید در این سامانه ایجاد شده است.

وی در ادامه افزود: هدف از راه اندازه سامانه سهام عدالت اطلاع رسانی به سهام داران در خصوص جزئیات ارزش سهام عدالت و نحوه آزاد سازی آن است.

رئیس سازمان خصوصی سازی با اشاره به اینکه در هفته های آینده صفحات جدید این سامانه راه اندازی خواهد شد گفت: سامانه سهام عدالت در حال حاضر برای معرفی به سهامداران ایجاد شده و در هفته های آینده صفحات جدید مربوط به ارزش دارایی، صورتحساب کاربران در آن قابل دسترسی می باشد بعلاوه سهامداران می توانند مبلغ پرداختی خود را در این سامانه مشاهده و در صورت تمایل اقدام به پرداخت آن نمایند.

پوری حسینی تصریح کرد: زمان آزادسازی سهام عدالت در سال 96 خواهد بود و تا پایان سال تنها صورتحساب و جزئیات مربوط به سهام در سامانه سهام عدالت قابل دسترسی است و نکته قابل توجه اینجا است که سود عملکرد شرکت های سرمایه پذیر در سال جاری به سهامداران پرداخت خواهد شد ولی ارائه برگه سهام عدالت به سهامداران به هیچ عنوان در سال جاری صورت نخواهد گرفت.

وی در این باره ادامه داد: ارائه برگه های سهام عدالت از نیمه دوم سال 96 و تا پایان آن صورت خواهد گرفت و در سال جاری تنها سهامداران می توانند ارزش و صورت عملکرد سهام خود را در این سامانه مشاهده کنند.

رئیس سازمان خصوصی سازی در پایان خاطرنشان کرد: سهام عدالت در حال حاضر مربوط به افرادی می شوند که در سال گذشته ثبت نام کرده اند و افرادی که در این میان از دنیا رفته اند سهام آنها محفوظ بوده و افراد تازه متولد شده در گروه ثبت نام شدگان نیز مشمول دریافت سهام عدالت می شوند ولی هیچ ثبت نام جدیدی برای سهام عدالت در سال جاری تا ساماندهی کامل ثبت نام شدگان قبلی صورت نخواهد پذیرفت.

سامانه سهام عدالت که رئیس سازمان خصوصی سازی مشکل آن را فقط در چند ثانیه بیان کرده است هنوز هم دارای مشکل بوده و امکان دسترسی کاربران برای استفاده از این سایت وجود ندارد.

35223

کد خبر 622683

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • مهدی کرد A1 ۱۴:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
  1 1
  فکرکنم تمام برگه های که دست مردم هست راموریانه خورده باشه،ماکه مدتهاست فراموش کردیم،
 • محروم از سهام IR ۱۶:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۳
  3 0
  سهامی که فقط نامش عدالت است وقتی به استاد دانشگاه که زن وشوهر با حقوق بالا تعلق گرفته ولی به من که یک کارگر بازنشسته فقط یک حقوق ناچیز مستمری تعلق نگرفته ، کجایش عدالت است عین ظلم وستمگری است تقسیم ناعادلانه ...مثل همه چیز ، مثل همه موارد دیگر ..درد دلم را به که بگویم ای خداااااا ؟
 • مهدی حیدریان A1 ۱۹:۵۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
  0 0
  بنده کارگر فصلی میباشم چگونه باید سهام عدالت بگیرم
 • خالد جدگال A1 ۰۹:۴۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۴
  0 0
  من خالدجدگال شماره ملی ۳۶۴۰۲۰۶۱۷۷من مرحله اول که چند سال پیش رسید شماره من مشکل داشت و ثبت نام نشد حالا که باید بشه که مگه من سهام ندارم کارگر ساختمانی هستم از سیستان و بلوچستان