ایسنا نوشت: سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران از نامه گلایه‌آمیز اعضای شورا به رییس صداوسیما خبر داد.

محمدمهدی تندگویان با بیان اینکه صبح امروز فراکسیون اصلاح‌طلبان شواری شهر تهران طی نامه‌ای به عسگری رییس صداوسیما از وی بابت پوشش برنامه پلاسکو آن هم به صورت 24 ساعته تشکر کردند، گفت: البته صداوسیما در روند مصاحبه‌ها یکجانبه عمل کرده و تنها از یک طیف خاص نظراتشان را می‌پرسیده است که برهمین اساس گلایه خودمان را نیز در این نامه مطرح کرده‌ایم.

وی گفت: در جلسه صبح امروز فراکسیون اصلاح‌طلبان شورا به این نتیجه رسیدیم که بنا به دستور رهبری تا پایان جمع‌آوری در مورد ابعاد مختلف پلاسکو سکوت کرده و به مسوولان امر کمک کنیمبا این حال فراکسیون جلسات زیادی با کسبه صنوف، کارشناسان و... داشته است و در حال پیگیری دلایل این حادثه و نحوه امدادرسانی هستیم و موضوع را از تمامی ابعاد بررسی می‌کنیم.

سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران گفت: یکی از دلایل سکوت‌ ما اتمام آواربرداری است، قطعا پس از تمام شدن آواربرداری نظرات کارشناسی خود را اعلام می‌کنیم و سکوت ما به معنای انجام کار کارشناسی است.

تندگویان گفت: پس از بررسی از محل حادثه زوایای مختلف امدادرسانی را بررسی کردیم، روز گذشته نیز اعلام کردیم که از لحاظ ایمنی وضعیت برای برخی از آتش‌نشانان مناسب نیست و این ماسک‌های پارچه‌ای که در حادثه پلاسکو استفاده می‌شود، هیچ تاثیری ندارد و همانگونه که عمده آتش‌نشانان حادثه 11 سپتامبر دچار سرطان شدند، در صورت عدم موارد ایمنی نیز ممکن است این آتش‌نشانان در معرض سرطان باشند.

سخنگوی فراکسیون اصلاح‌طلبان شورای شهر تهران همچنین درخصوص استعفای بررسی مسجدجامعی در جلسه فراکسیون گفت: مسجدجامعی در جلسه اضطراری شورای شهر اعلام کرده که تا پایان بررسی موضوع استعفای خود را پس می‌گیرد اما از آنجایی که می‌دانیم مسجدجامعی برای رفتن از شورا 17 رای مخالف دارد، به نظر می‌رسد باید این موضوع در جلسه علنی بررسی شود.

۴۷۴۷

کد خبر 626659

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 2
 • بی نام A1 ۱۴:۳۶ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۳
  19 3
  اصلاح طلب ها يا بايد قاليباف استيضاح كنند يا خودشون استفا بدند ، در غير اين صورت به مسئوليت شون عمل نكردند
 • بی نام IR ۰۷:۴۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
  0 0
  صدا وسيما بايد بيطرف باشد و گرنه به شعور مردم توهين مي كند .