ایسنا نوشت: نتایج پیش‌بینی آلودگی هوا نشانگر برقراری شرایط سالم در روز جاری برای اکثر مناطق شهر تهران است و انتظار می‌رود شرایط مطلوب کیفی هوا تا روز سه‌شنبه همچنان ادامه داشته باشد.

بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش‌بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، با برقراری شرایط جوی نسبتا ناپایدار در روز جاری (دوشنبه 4 بهمن)، در برخی ساعات وزش باد موثر (بین 3 تا 5 متر بر ثانیه) و بارش باران انتظار می‌رود. با تداوم این شرایط در روز سه‌شنبه 5 بهمن، در برخی ساعات به ویژه در ساعات ابتدایی صبحگاه، وزش باد موثر و بارندگی پیش‌بینی می‌شود.

با کاهش تدریجی میزان ناپایداری جوی در روز چهارشنبه6 بهمن، در طول روز از سرعت باد کاسته شده و تنها در برخی ساعات وزش باد موثر انتظار می‌رود. همچنین دما طی دو روز آینده کاهش محسوسی یافته و در برخی ساعات به دمای زیر صفر درجه سانتیگراد خواهد رسید.

نتایج پیش‌بینی آلودگی هوا نیز نشانگر برقراری شرایط سالم در روز جاری (دوشنبه) برای اکثر مناطق شهر تهران است و انتظار می‌رود شرایط مطلوب کیفی هوا تا روز سه‌شنبه همچنان ادامه داشته باشد.

بر اساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوا، شاخص کیفیت هوای تهران در 24 ساعت گذشته منتهی به 8 صبح امروز 93 و در شرایط سالم قرار داشته است.

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 626857

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۷:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
  0 0
  البته منطقه ما داتشگاه شریف 120 است و سالم نیست.
 • بی نام A1 ۱۲:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۴
  0 0
  بهتره بنویسید هوای تهران برای یک ساعت سالم بود.
 • بی نام A1 ۱۳:۵۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۰۸
  0 0
  راهگشای الودگی تهران وزش باد است خبر انلاین بنویس شهرداری از امروز جلوی ساخت ساختمان های بلند رابگیرد وهر مجوزی قبلا داده است را لغو کند