سرمربی سپیدرود رشت: محرومیت تیم خونه به خونه درس خوبی برای هوادان آن باشد

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: محرومیت تیم خونه به خونه مازندران از برگزاری سه بازی بدون حضور تماشاگر ، باید درس خوبی برای طرفداران سپیدرود رشت باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از  پایگاه خبری ورزش وجوانان گیلان ، علی نظرمحمدی در آستانه برگزاری دربی گیلان در لیگ دسته اول کشور ، افزود: در سه دیداری که خونه به خونه مازندران از حضور تماشاگرانش محروم بود ، نتوانست نتیجه مطلوبی را کسب کند و این باید درس خوبی برای سایر تیم های پرطرفدار باشد.
وی اظهار کرد: ما نیاز ویژه به حمایت تماشاگران خود در بازی های خانگی داریم و از این بابت از آنان تقاضا دارم که در دیدار برابر ملوان انزلی ، فقط تیم خود را تشویق کنند و از اهانت خودداری کنند.
وی ادامه داد: البته با توجه به شرایط جدول ، دیدار با ملوان برای ما بسیار حائز اهمیت است و در این بازی فقط به پیروزی فکر می کنیم تا دوباره بتوانیم در صدر جدول قرار گیریم.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت اضافه کرد: البته به غیر این دیدار ، 14 بازی دیگر پیش رو داریم که در دیدارهای خانگی نیاز به پیروزی و کسب امتیاز لازم را داریم و از این بابت این بازی با سایر دیدارها فرقی برای ما ندارد.
نظرمحمدی بیان کرد: خوشبختانه وضعیت تیم مناسب است و بازیکنان سپیدرود رشت از نظر روحی روانی آماده برگزاری دیدار با تیم فوتبال ملوان انزلی هستند و امیدواریم که در دربی گیلان شاهد یک بازی زیبا و تماشاگرپسند باشیم.
تیم های هم استانی سپیدرود رشت و ملوان انزلی ، در هفته بیست و یکم از رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، عصر روز چهارشنبه هفته جاری ، ششم بهمن ماه در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت رو در روی هم قرار خواهند گرفت.
تا پایان هفته بیستم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور ، تیم ملوان بندرانزلی با کسب 39 امتیاز در صدر جدول قرار دارد و تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز با کسب 35 امتیاز و یک بازی کمتر در رتبه دوم جدول قرار دارد.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، 18 تیم حضور دارند که به صورت دوره ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت می پردازند .

 

۴۸

کد خبر 628743

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =