باشگاه خبرنگاران نوشت: یک عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس از آغاز جلسات بررسی کمیته هسته‌ای مجلس درباره چهارمین گزارش وزارت امورخارجه درباره برجام، خبرداد.

مجتبی ذوالنوری نماینده مردم قم  گفت: جلسات بررسی چهارمین گزارش وزارت امورخارجه درباره برجام از هفته آینده در کمیته هسته‌ای کمیسیون امنیت برگزار خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: این کمیته در جریان بررسی و تهیه گزارش 6 ماهه کمیسیون امنیت ملی درباره برجام، قطعا از نمایندگان وزارتخانه‌های صنعت و معدن، نفت، اقتصاد و امورخارجه دعوت خواهد کرد تا موارد تهیه این گزارش جز به جز مورد بررسی قرار گیرد.

ذوالنوری در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا کمیته هسته‌ای جلساتی با هیئت نظارت بر برجام درباره تهیه گزارش مذکور خواهد داشت یا خیر، تصریح کرد: به نظر نمی‌رسد در روند تهیه این گزارش، کمیته هسته‌ای با هیئت نظارت بر برجام جلسه‌ای داشته باشد اما در مابقی موارد و براساس پیگیری‌های مجلس به نظر می‌رسد بین کمیسیون امنیت ملی و هیئت نظارت بر برجام تعاملاتی وجود داشته باشد.

نماینده مردم قم ادامه داد: قطعا در صورت نیاز این احتمال وجود دارد که  کمیسیون امنیت ملی مجلس با هیئت نظارت بر برجام یک نوبت جلسه داشته باشد. 

29219

 

کد خبر 628997

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =