مهر نوشت:

انوشیروان ارجمند به جمع بازیگران مجموعه تلویزیونی «اوسنه پادشاهی» به کارگردانی امرالله احمدجو ملحق شد.

امرالله احمدجو در این باره گفت: «به تازگی بازیگرانی چون انوشیروان ارجمند، بهزاد داوری، سعید پیردوست، پری کربلایی، کلایی، راحیل گلکار و مظاهری به پروژه اضافه شده‌اند. هم اکنون تصویربرداری بخش خانه حاکم را به پایان رساندیم. بعد از سه تا چهار روز استراحت، صحنه‌های مربوط به زاینده‌رود و طبیعت را می‌گیریم.»

تصویربرداری مجموعه تلویزیونی «اوسنه پادشاهی» در 50 قسمت 40 دقیقه‌ای به تهیه‌کنندگی رضا جودی به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه سه ادامه دارد. در این مجموعه که اول اردیبهشت‌ماه در اصفهان کلید خورده، محمود پاک‌نیت، محمد فیلی، آتش تقی‌پور، پرویز بزرگی، حسن اکلیلی، فریدون سورانی، بهروز مسروری و ... بازی می‌کنند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: حسام بیک با نام جدید سامشا اکنون پادشاه ایران شده و برای خوشگذرانی به سمت اصفهان می‌آید. کاروان او را همسرش ملک خاتون، و دو فرزندش ولیعهد و شا دخترو، تلخک دربار قشون‌سالار، میرغضب و ریز و درشت درباریان، جارچی‌ها، دسته موزیک، آشپزخانه دربار و... همراهی می‌کنند. تا اینکه ....

عوامل «اوسنه پادشاهی» عبارتند از مدیر تصویربرداری: جهان‌بخش مهربخش، طراح صحنه و لباس: محسن نوروزی، طراح چهره پردازی: احسان روناسی، صدابردار: حسین حجازی، تدوین: مهدی جودی و مجری طرح: موسسه فرهنگی میثاق فیلم.

کد خبر 63111

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =