روزنامه ایران نوشت: پرونده جنایت هولناک در روستای جهان آباد «فهرج» برای رسیدگی فوری به دادگستری مرکز استان کرمان ارسال شد و بزودی عامل جنایت محاکمه می‌شود.

عصر دوم دی امسال، پسر 26 ساله‌ای به نام شهروز با در دست داشتن کلاشنیکف به خانه پدر همسرش حمله کرد و پس از قتل 10 زن و مرد و کودک از اعضای نزدیک خانواده و همسایگان، زن جوانش را همراه 4 تن دیگرازحاضران درخانه مجروح کرد و متواری شد.

درتحقیقات مقدماتی مشخص شد زن جوان که دختر خاله شهروز بود، ازنخستین روزهای زندگی کوتاه با همسرش اختلاف‌های شدید داشت و از آنجا که شهروز سابقه کیفری داشت و زندان هم رفته بود خواستار جدایی شده بود. عامل جنایت پس از اینکه تک تک اعضای خانواده، حتی فرزندان خردسال باجناق‌اش را هم به رگبار بست به همسایگانی که برای عیادت مادرزنش آمده بودند نیز رحم نکرد.او پس از کشتار فجیع، رو به همسرش گفت: «کاری کردم که تا پایان عمر عذاب بکشی.»

شهروز که قاچاقچی انسان هم بود پس از فرار به ایرانشهر رفت و پس از چند روز زندگی پنهانی درجریان درگیری مسلحانه با پلیس دستگیر شد.

یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان درباره آخرین جزئیات پرونده گفت: «با توجه به اهمیت موضوع و به درخواست دادگستری استان کرمان، موافقت رئیس قوه قضائیه و دیوان عالی کشور پرونده برای رسیدگی فوری به دادگستری مرکز استان ارسال شد. بازپرس ویژه پرونده هم تعیین شد و به گفته رئیس دادگاه فهرج تحقیقات مقدماتی در دادسرا در مرحله پایانی قرار دارد و کیفرخواست نیز بزودی صادر می‌شود.»

وی افزود: «متأسفانه در این جنایت هولناک 10 نفر از جمله پدر، مادر، تعدادی از فرزندان و همسایگان خانواده به قتل رسیدند و 4 نفر نیز با جراحت‌های مختلف در بیمارستان بم بستری شدند.»

47234

کد خبر 631589

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 7
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۷:۴۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
  10 7
  حالا قانون هم کاری میکنه ک تو بری بالای دارررر,خانوادتم تاآخرعمر عذاب بکشند وحشی پست فطرت
 • امین A1 ۰۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
  1 5
  فقط سریع ریشه یابی کنید که زیاد تو زندان نمونه.
 • تايماز ۰۸:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
  8 5
  ببخشيد كه اينطور مينويسم: تُف به شرف و غيرتِ نداشته ي اين شخص! مردك بي شعور بي عقل...هر چي بي داريم... خواستي تا آخر عمر عذاب بكشه! اين نبايد اعدام بشه! بايد كاري كنن تا خودش تا آخر عمر عذاب بكشه و هر روز هزار بار آرزوي مرگ بكنه.
 • بی نام A1 ۰۸:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
  10 0
  از آنجا که شهروز سابقه کیفری داشت و زندان هم رفته بود شهروز که قاچاقچی انسان هم بود پس از فرار به ایرانشهر رفت و پس از چند روز زندگی پنهانی درجریان درگیری مسلحانه با پلیس دستگیر شد فقط 26 ساله؟؟؟ به کجا داریم میریم؟؟
 • بی نام A1 ۰۸:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
  8 7
  اينو بايد چند سال شكنجه بدي بعد بكشي
 • بی نام A1 ۰۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
  7 0
  روانی وحشی
 • بی نام EU ۱۰:۰۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۴
  5 0
  اینو باید داد دست داعش تا به روش اونا به مجازاتش برسه