ایسنا نوشت:با کاهش بارندگی‌ها در نقاط مختلف کشور بسیاری از پروازها به حالت عادی بازگشتند.

پس از بارندگی شدید که از آخرین ساعت شب گذشته آغاز شد وضعیت پرواز در  بسیاری از فرودگاه‌های کشور ناپایدار شد و تا جایی که بسیاری از برنامه‌های پروازی امروز یا با تاخیر مواجه شدند یا از سوی شرکت‌های هواپیمایی باطل شدند.

 طبق اعلام شرکت فرودگاه‌های کشور  در حال حاضر تقریبا در تمامی فرودگاهای کشور امکان پرواز برقرار شده و فرودگاه‌هایی که باند آنها به دلیل بارش برف مسدود شده بود و یا به دلیل کاهش دید افقی امکان پرواز در آنها وجود نداشت بار دیگر به حالت عادی بازگشتند.

آخرین فرودگاهی که امکان پرواز مجدد در آن برقرار شده فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد است. این فرودگاه به دلیل بارش شدید برف مجبور به باطل اعلام کردن بسیاری از پروازهای صبح شده بود با اعلام شرکت‌ فرودگاه‌ها از دقایقی قبل بار دیگر امکان پرواز را پیدا کردند.

همچنین اطلاعات پرواز فرودگاه مهرآباد تهران نشان از آن دارد که عملیات پروازی از این فرودگاه به مقصد بسیاری از شهرهای کشور طبق برنامه انجام می‌گیرد و چند تاخیر ثبت شده نیز احتمالا به دلیل برهم خوردن برنامه‌هایی است که صبح امروز به دلیل وضیعت خاص جوی به باطل کردن پروازها منجر شده بودند.

 با وجود بهبود نسبی وضعیت جوی در فرودگاه‌ها ی کشور، شرکت ‌فرودگاه‌های کشور از مسافران درخواست کرده قبل از اعزام به فرودگاه  اطلاعات شهر مبدا و مقصد را برای اطلاعات پرواز  جویا شوند.

 

35224

کد خبر 632032

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =