همه ستاره‌هایی که هرگز کارت قرمز نگرفتند

ورزش سه نوشت: به بهانه خداحافظی لام از میادین فوتبال در پایان فصل، یوفا گزارشی جالب از ستاره های فوتبال که هرگز کارت قرمز نگرفتند یا تاکنون چنین تجربه ای نداشته اند منتشر کرد.

فیلیپ لام که انتهای همین فصل با پیراهن بایرن از دنیای فوتبال خداحافظی خواهد کرد، تاکنون در دوران فوتبالش چه در عرصه ملی و چه باشگاهی کارت قرمز نگرفته است.

هم ردیف با او نام گری لینه کر، ستاره انگلیسی سابق بارسا و تاتنهام نیز دیده می شود که در 567 بازی تنها یک کارت زرد دریافت کرد. اینیستا نیز با 750 بازی برای بارسا و تیم ملی اسپانیا تاکنون کارت قرمز دریافت نکرده است. نام کریم بنزما و رائول از رئال نیز در این فهرست به چشم می خورد. فوتبال رائول تمام شده ولی بنزما هنوز سال های زیادی را پیش رو دارد.

در این فهرست نام هایی چون پلاتینی،گائتانو شیره آ، دیمین داف، مارکو بوده، جورجوس سیدریس، دینوس کوئیس، یان پوپلوهار، گئورگئوس، تانمان، بوسیس، روشتو، کاواشناک و یانوس ایوانو نیز دیده می شود. البته یوفا فراموش کرد که به بازیکنانی چون استنلی متئوس و دیکیسی دین اشاره کند.

در گزارش یوفا همچنین از رایان گیگز و لئو مسی نیز یاد شده است. گیگز، اسطوره یونایتدها، در تمام دوران فوتبالش تنها یک کارت قرمز گرفت و مسی نیز تاکنون تنها یک کارت قرمز با پیراهن تیم ملی آرژانتین در کارنامه فوتبالش اش به ثبت رسیده است.

251 41

 

کد خبر 634444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =