پیش‌بینی دو خواننده و یک مجری از نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در آستانه برگزاری دربی هشتاد و چهارم تهران، چند تن از چهره‌های هنری در رشته‌های مختلف هنری، نتیجه این دیدار مهم و حساس را پیش‌بینی کردند.

در آستانه برگزاری دربی هشتاد و چهارم تهران، چند تن از چهره‌های سرشناس در رشته‌های مختلف هنری،  نتیجه این دیدار مهم و حساس را بنا بر علاقه‌مندی و ارزیابی خود از روند جدول لیگ‌برتر، پیش‌بینی کرده‌اند.

حامد محضرنیا: به نظرم پرسپولیس بازی را می‌برد

حامد محضرنیا خواننده پاپ در خصوص دربی استقلال و پرسپولیس، گفت: من از ابتدا طرفدار ذوب‌آهن بودم و هستم اما در بین تیم‌های پایتخت طرفدار پرسپولیس‌ام.

او در خصوص خاطره خود از این بازی مهم، اظهار داشت: من یکی از بهترین خاطره‌هایم در این بازی رقم خورده است فصل گذشته که پرسپولیس 0-1 بازی را برد من در استادیوم چند آهنگ خواندم و یکی از بهترین اجراهایم بود و پخش زنده از تلویزیون پخش شد.

من و آقای مهدوی‌کیا و نوازی کنار هم بودیم و 15 دقیقه قبل از بازی اجرا داشتم البته 4-0 بازی گذشته هم خیلی لذت بخش بود.

او در خصوص طرفداران فوتبال با موسیقی تصریح کرد: طرفداران این ورزش به خصوص فوتبال در دنیا هم پر بیننده هستند، معروفترین خواننده ایران یک سالن دو هزار نفر را پر کند اما برای یک مسابقه فوتبال صدهزار نفر به ورزشگاه می‌آیند.

محضرنیا خاطرنشان کرد: اگر شرایط فراهم باشدبه ورزشگاه می‌رویم امیدواریم در لیگ پرسپولیس قهرمان شود ذوب‌آهن هم دوم و در جام حذفی هم نفت قهرمان شود.

مجید خراطها: 1-2 پرسپولیس برنده است

مجید خراطها خواننده پاپ نیز در خصوص بازی دربی یکشنبه، گفت: من نسبت به دو تیم بی‌طرف هستم از بزرگان هر دو تیم از دوستان من هستند و با بیشتر بازیکنان استقلال و پرسپولیس رفاقت دارم.

او ادامه داد: حس‌ام چند سال یکبار درست می‌گوید پیش‌بینی می‌کنم با توجه به اینکه پرسپولیس وضعیت بهتری دارد همچنین استقلال هم روحیه خوبی بابت بازی با السد به دست آورد اما قصد تخریب و حمایت از تیمی ندارم بلکه حس می‌کنم پرسپولیس 1-2 برنده بازی است.

خراطها خاطره خود را از دربی اینگونه بیان کرد: دربی از بچگی هیجان داشت همیشه به خاطر هیجان و حساسیت بازی باعث می‌شود که بازی‌ها مساوی شود و بازی‌های زیبایی نمی‌بینم.

خواننده پاپ خاطرنشان کرد: روز یکشنبه در استودیوم آزادی با دوستان بازی را با تمام هیجان می‌بینیم.

عبدالله روا: بهترین حالت برای استقلال مساوی است

عبدالله روا مجری تلویزیون نیز بااشاره به دربی روز یکشنبه استقلال و پرسپولیس، گفت: با توجه به اینکه پرسپولیس نتیجه صبر خودش را می‌گیرد و تماشاگران این تیم با اطمینان بیشتری به بازی‌ها نگاه می‌کنند به نظرم روزی نیست که پرسپولیس‌ها شوکه شوند و از استودیوم بیرون بیایند.

او ادامه داد: منطق می‌گوید با توجه به درک من از فوتبال این بازی می‌تواند بهترین حالت برای استقلال مساوی است مگر اینکه یک روی دیگری از استقلال ببینیم هنوز ندیدم. در بهترین حالت هم حریف پرسپولیس نخواهد شد.

نکته مثبتی که استقلال می‌تواند به آن توجه کند که این پرسپولیس استقلال دو سال آینده است نقش خیلی خوبی در پیش گرفتند استفاده از یک نسل با استعداد پرانگیزه و جوان است البته این صحبت‌ها شکل کارشناسی به خود گرفت من بی ادعا هستم در این مدت کنار کارشناسی‌ها نشسته‌ام و باید یک کم یادگرفته باشم در نهایت حوصله‌مان از این بازی سرنرود اتفاقی که سال‌ها از ان می‌ترسیدیم.

مجری برنامه تا صبح در خصوص خاطره خود از این بازی عنوان کرد: با توجه به اینکه علاقه‌مند به بازی این دو تیم بودم بازی که ایمون زاید سه گل زد آن سال من به دلیل اینکه در جشنواره بودیم می‌خواستم به سینما بروم در مسیر با رادیو خبر می‌گرفتم زمانی که مرحوم اولادی از بازی اخراج شد بازی 2-0 به نفع استقلال بود اما با توجه به کیفیت رادیوی ماشین، صدا دیر به من می‌رسید متوجه نمی‌شدم بعد از چند دقیقه با شور و هیجان مردم در خیابان می‌فهمیدم که پرسپولیس گل زده است.

او در خصوص حضور در استادیوم اظهار داشت: به احتمال زیاد به استودیوم می‌روم، البته اگر برنامه خاصی نداشته باشم.

روا در خصوص تفاوت طرفداران هنر با فوتبال تصریح کرد: ماهیت فوتبال نسبت به هنر خشونت بیشتری دارد بی‌باکی و بی‌پروایی زمین با تماشاگران تاثیرگذار می‌گذارد و آدم‌هایی که در استادیوم و جلوی تلویزیون هستند نسبت به زمان دیگر زندگی خود متفاوت رفتار می‌کنند.

57241

کد خبر 635276

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =