از امروز با «عاشقانه» همراه شوید/ ادامه فیلمبرداری سریال از اواخر هفته جاری

اولین قسمت از مجموعه «عاشقانه» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی مهدی گلستانه امروز درشبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اولين قسمت از مجموعه «عاشقانه» به كارگردانی منوچهر هادی و تهيه‌كنندگی مهدی گلستانه از امروز وارد شبكه نمايش خانگی شد. ادامه قسمت های اين مجموعه نيز از اين پس به صورت ١٠ روز يك بار خواهد بود به طوری كه قسمت دوم از كار چهارشنبه هفته آينده توزيع می‌شود.

مهدي گلستانه درباره زمان دقيق فيلمبرداري قسمت هاي باقي مانده اين مجموعه گفت: «در حال حاضر فيلمبرداري ٧٥ درصد از مجموعه به پايان رسيده است و براساس برنامه ريزی‌های انجام گرفته، قسمت هاي باقی مانده نيز از اواخر هفته مقابل دوربين می رود. فيلمبرداری به صورت رج زنی انجام شده است و توليد نيز تا اواخر امسال به طور كامل به پايان می رسد.»

گلستانه در ادامه افزود: «در طی چند سال گذشته توزيع برخي از آثار توليدات نمايش خانگی متاسفانه با بي نظمی مواجه بوده و همين امر مقداری مخاطبان را نسبت به پيگيری اينگونه توليدات بی اعتماد كرده است. برای احترام به مخاطبان «عاشقانه» مراحل فنی اين مجموعه از اواسط فيلمبرداری آغاز شده و همچنان در حال انجام است تا پخش تمامی قسمت های مجموعه به صورت منظم و بدون وقفه انجام شود.»

محمدرضا گلزار، ساره بيات، بهاره كيان افشار، فرزاد فرزين، حميدرضا پگاه، شمسی فضل اللهی، عليرضا زمانی نسب، عليرضا سوزنچی، (با هنرمندي) حسين ياری، پانته آ بهرام، مسعود رايگان و هومن سيدی، يكتا ناصر و  سارا رسول زاده و  مهناز افشار در نقش گيسو بازيگران اصلی «عاشقانه» هستند.

فرزاد فرزين و فريدون آسرايی دو خواننده مطرح پاپ هركدام يك قطعه را با آهنگسازی بابك زرين برای تيتراژ اين مجموعه خوانده اند. در اين بين فرزين علاوه بر خوانندگی تيتراژ، يكي از نقش های اصلی مجموعه را نيز برعهده دارد.

57244

کد خبر 635819

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =