ایلنا نوشت:عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دونالد ترامپ اکنون توهم دارد و ضرورتی ندارد که بخواهیم روی رفتارهای او محاسبه داشته باشیم.

محمدرضاباهنر درباره اینکه به نظر می‌رسد با وجود ترامپ ضرورت روی کار آمدن یک چهره فراجناحی و به دور از افراط و تفریط بیش از گذشته احساس می‌شود نظر شما در این مورد چیست، گفت: اکنون بر روی رفتارهای آقای ترامپ نمی‌توانیم حساب کنیم، حداقل از دوران ریاست جمهوری آقای ترامپ باید ۶ ماه بگذرد تا او خود را در آمریکا پیدا کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه رییس جمهور امریکا هنوز به امور مسلط نیست و تجربه ندارد، بیان‌کرد: ترامپ حرف‌هایی می‌زند که مجبور است بعدا پس بگیرد، بنابراین تا بخواهد خود را در امریکا پیدا کند زمان می‌برد و پس از آن تازه باید جایگاه آمریکا را در جهان پیدا کند.

باهنر تاکید کرد: دونالد ترامپ اکنون توهم دارد و ضرورتی ندارد که بخواهیم روی رفتارهای او برای خودمان ارزیابی داشته باشیم.

2929

 

کد خبر 637264

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • بی نام A1 ۰۶:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
  0
  برای اولین بار با شما موافقم اما نباید به خواب هم برویم و ابتکار عمل باید دست خودمان باشد نه از نوع واکنش به ترامپ
 • بی نام A1 ۰۹:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۹
  1
  دقیقا این همان کاری بود که در مورد احمدی نژاد هم کردید و وضع به اینجا کشید. او هم مثل ترامپ توهم داشت و حرفهایی می زد که شما جدی نگرفتید و امروز شاهد این مخمصه در زندگی اجتماعی و اقتصادی و سیاسی ایرانیان هستیم.