فرمانده سپاه پاسداران گفت: بیشتر محصولات عرضه شده در حوزه علمی و فناوری محصولات دفاعی، کشاورزی و صنعتی است و امیدواریم سپاه اولین خریدار این محصولات باشد.

سردار محمدعلی جعفری در چهارمین جشنواره جهادگران علم و فناوری گفت: در کشور جهادگر علم و فناوری فراوان داریم و افرادی که بتوانند نیازهای کشور را در صنعت کشاورزی پزشکی و سلامت در همه بخش‌ها برآورده کنند، فراوان هستند.

وی ادامه داد: ضعف و مشکل ما در مدیریت اعلام نیاز و وصل کردن محصول و توانمندی و ظرفیت ایجاد شده به تولید و کاربردی کردن آن است.

فرمانده سپاه پاسداران ادامه داد: امیدوارم مجموعه عظیم سپاه با توجه به اینکه نیاز به این محصولات و جود دارد بتواند این اتصال را انجام دهد.

جعفری افزود: متاسفانه با اتصال راحت‌تر به خارج از کشور وصل شده‌ایم و محصولات خارجی را که درکشور داریم، به راحتی می‌خریم و این مشکل عرصه تحقیقات و فناوری است.

وی افزود: امیدواریم با پیگیری‌هایی که در مجموعه سپاه انجام می‌شود، این سیستم را راه‌اندازی کنیم تا نیازهای مردم را در بخش‌های مختلف سپاه بسنجیم و محصولات مورد نیاز را برای تولید سفارش دهیم.

فرمانده سپاه پاسداران در پایان خاطر نشان کرد: اکثر محصولات تولید شده محصولات دفاعی، کشاورزی وصنعتی است و امیدواریم سپاه اولین خواهان و خریدار این محصولات باشد و به مرور این کار در کشور توسعه پیدا کند.

45214

کد خبر 641626

برچسب‌ها