۰ نفر
۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۲

دیدار تیم‌های استقلال تهران و سیاه‌جامگان با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در هفته بیست و سوم لیگ برتر تیم های فوتبال استقلال و سیاه جامگان در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید.امید ابراهیمی در دقیقه 64 و از روی نقطه پنالتی برای استقلال گلزنی کرد و گوران یرکوویچ در دقیقه 44 گل سیاه‌جامگان را به ثمر رساند.

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، لئوناردو پادوانی، رابسون جان‌واریو، میلاد زکی‌پور، وریا غفوری، امید نورافکن، امید ابراهیمی، محسن کریمی، علی قربانی، فرشید اسماعیلی و بهنام برزای.

ترکیب سیاه‌جامگان: محمد ناصری، وحید عسگری، محمدرضا خانزاده، رضا شربتی، علیرضا جلیلی، مصطفی احمدی، حسین بادامکی، روح الله سیف اللهی، پیام ملکیان، گوران یرکوویچ و سالار افراسیابی.

نیمه اول
دقیقه 18: کار خوب تیمی استقلالی‌ها و پاس رو به بیرون علی قربانی را محسن کریمی از پشت محوطه جریمه به بیرون زد تا موقعیت خوب آبی‌پوشان از بین برود.

دقیقه 33: شوت سنگین امید ابراهیمی به سمت دروازه سیاه‌جامگان در اختیار ناصری قرار گرفت و دروازه‌بان سیاه‌جامگان با اطمینان توپ را دریافت کرد.

دقیقه 39: روح‌الله سیف‌اللهی پشت محوطه جریمه استقلال پس از حرکت عرضی اقدام به شوتزنی کرد که توپ با فاصله کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 41: شوت محسن کریمی به سمت دروازه ناصری پس از برخورد به تیر دروازه از محوطه جریمه سیاه‌جامگان دور شد.

دقیقه 44: افراسیابی، بازیکن سیاه‌جامگان در میانه زمین خودی با یک ضربه قیچی برگردان توپ را دور کرد که این توپ به حسین بادامکی رسید. کاپیتان سیاه‌جامگان هم پاس خوبی را برای یرکوویچ فراهم کرد تا این مهاجم کروات دروازه استقلال را باز کند.

نیمه دوم
دقیقه 53: ضربه ایستگاهی برای سیاه‌جامگان از سمت راست روی دروازه استقلال ارسال شد که ضربه سر یرکوویچ در آستانه ورود به دروازه توسط مدافعان آبی‌پوش دور شد.

دقیقه 55: کاوه رضایی جای محسن کریمی را در ترکیب استقلال گرفت.

دقیقه 57: ضد حمله خطرناک سیاه‌جامگانی‌ها با پاس مصطفی احمدی برای روح‌الله سیف‌اللهی همراه شد که ضربه نهایی مهاجم سیاه‌جامگان را زکی‌پور راهی کرنر کرد.

دقیقه 59: ارسال روی دروازه استقلال با ضربه سر خطرناک یرکوویچ همراه بود که توپ با فاصله بسیار کمی به بیرون رفت.

دقیقه 60: علی قربانی که با همکاری هم‌تیمی‌های خود در محوطه جریمه سیاه‌جامگان صاحب توپ شده بود، نتوانست ضربه خوبی بزند و ناصری توپ را مهار کرد.

دقیقه 61: کاوه رضایی که پس از حضورش در ترکیب استقلال به خط حمله آبی‌پوشان قوت بخشیده بود فرشید اسماعیلی را صاحب موقعیت بسیار خوب کرد که ضربه این بازیکن را در آستانه ورود به دروازه ناصری برگشت داد.

دقیقه 63: زاهدی‌فر با خطایی که مصطفی احمدی روی فرشید اسماعیلی انجام داد، برای استقلال خطای پنالتی اعلام کرد.

دقیقه 64: پنالتی استقلالی‌ها را امید ابراهیمی با ضربه‌ای محکم به وسط دروازه سیاه‌جامگان وارد دروازه کرد.

دقیقه 65: علیرضا جلیلی از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 66: یعقوب کریمی جایگزین میلاد زکی‌پور در ترکیب استقلال شد.

دقیقه 70: میثم حسینی جای افراسیابی را در ترکیب سیاه‌جامگان گرفت.

دقیقه 71: یعقوب کریمی به دلیل درگیری با بازیکن سیاه‌جامگان و هُل دادن بدون توپ او، از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 74: ارسال فرشید اسماعیلی به داخل محوطه جریمه سیاه‌جامگان با کنترل سینه خوب علی قربانی و قیچی برگردان این بازیکن همراه بود که ناصری توپ را به کرنر فرستاد.

دقیقه 75: محسن آذرپاد جای یرکوویچ را در ترکیب سیاه‌جامگان گرفت.

دقیقه 76: بهنام برزای جای خود را به جابر انصاری داد.

دقیقه 79: نورافکن ارسالی روی دروازه سیاه‌جامگان داشت که ضربه علی قربانی راهی به دروازه نداشت.

دقیقه 84: ضربه از راه دور میثم حسینی به سمت دروازه استقلال راهی به دروازه نداشت و توپ از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 86: حسین بادامکی جای خود را به مرتضی رنجبر داد.

دقیقه 88: محمد ناصری از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 5+90: ضربه ایستگاهی برای استقلال روی دروازه سیاه‌جامگان ارسال شد که ناصری توپ را مشت کرد و در برگشت پادوانی ضربه سری را روانه دروازه این تیم کرد که بازهم ناصری موفق به مهار توپ شد.

استقلال با این تساوی 41 امتیازی شد و در رتبه سوم جدول باقی ماند و سیاه‌جامگان هم با گرفتن یک امتیاز از حریف خود در اولین حضور اکبر میثاقیان روی نیمکت مربیگری‌اش به امتیاز 18 رسید و همچنان در رده پانزدهم جدول است.

 

43 43

کد خبر 642879

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =