خبرآنلاین، پل ارتباطی شما برای پی گیری مشکلاتتان است و نهایت تلاش را برای حل کردن مشکلات شما به کار می‌بندد.

شما می توانید با مراجعه به این صفحه مشکل خود را در قالب کامنت برای ما بنویسید تا ما آن را پی گیری کنیم. خبرآنلاين ضمن انتشار کامنتهاي مخاطبان، مشکلات را به دستگاههاي اجرايي ذيربط ارجاع مي دهد و در صورت دريافت پاسخ، آنها را منتشر مي کند.


شرایط درج کامنت در گروه "مشکلات مردم":

- لطفا به تاریخ خبر برای گذاشتن کامنت دقت کنید ومشکلات خود را زیر مطالب قدیمی ننویسید.
- کامنتهايي که حاوی توهين باشد انتشار نمي يابد.
-کامنت هایی که طبق قانون مطبوعات، انتشار آن منع داشته باشد، منتشر نمی شود.
- از بیان مشکلات شخصی و خصوصی که تعداد زیادی از شهروندان با آن درگیر نیستند، بپرهیزید.
-مشکلات شهر، محله و استان خود را نیز می توانید از این طریق منعکس کنید.
- اگر مشکلات عنوان شده با ذکر مشخصات کاربر یا کسانی که با این مشکل درگیر هستند، باشد، امکان پیگیری آن راحت تر خواهد بود.
-برای اطلاع از پیگیری های خبرآنلاین درباره مشکلی که طرح کرده اید و پاسخ مراجع ذی صلاح، هر روز به بخش "مشکلات مردم" مراجعه کنید.

 

 

46231

 

کد خبر 644323

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 3
 • معلم بازنشسته IR ۰۹:۰۳ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
  5 0
  عجب اوضاعی است توی این مملکت... ما بازنشستگان سالهاست به وضع معیشتی خود اعتراض می کنیم ، دولت به وضع شاغلین بیشتر توجه میکند . نمونه اش افزایش حقوق و همچنین واریز حقوق اسفند ماه است که برای شاغلین محترم بر اساس اعتراض باز نشستگان اقدامات لازم صورت پذیرفته است . به قول ظریفی برای رفاه بازنشستگان حقوق شاغلان را زیاد کردند ... جل الخالق ؟؟؟
 • بی نام IR ۱۶:۵۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۲
  0 0
  هوای شهر زنجان به علت کارخانه های سرب و روی اطراف بسیار آلوده است. چرا مسئولان کاری نمی کنند ، حتی ایستگاه سنجش آلودگی هم نداریم تا به افراد آسیب پذیر هشدار بدهد.
 • محمود احمری IR ۰۴:۰۶ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
  0 0
  سلام مدتی است درمنطقه سعادت آبادبلواردریا خ مطهری شمالی معضل ترافیکی غیرقابل تحملی بوجودآمده که بیشتربخاطرافتتاح میدان میوه وتره بارشهرداری و وجودیک مدرسه غیرانتفاعی که اکثردانش آموران آن بااتومبیل والدین تردد می نمایند و خروجی تمام اینها وکوچه های دیگر فقط خیابان مطهری شمالی می باشدکه بیشتراوقات بابوقهای ممتد و گاها دعواعای لفظی وحتی فیزیکی مواجه می باشیم.