باند های تبهکارانه در استان البرز زیر ذره بین نیروی انتظامی هستند

فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: بر اساس اقدامات و برنامه ریزیهای انجام شده و با تلاش ماموران نیروی انتظامی توانستیم چندین باند تبهکارانه را منهدم و با مرتکبین نیز برخورد قانونی لازم را انجام دهیم و کلیه باندهای تبهکارانه استان زیر ذره بین نیروی انتظامی است .فرمانده نیروی انتظامی استان البرز گفت: بر اساس اقدامات و برنامه ریزیهای انجام شده و با تلاش ماموران نیروی انتظامی توانستیم چندین باند تبهکارانه را منهدم و با مرتکبین نیز برخورد قانونی لازم را انجام دهیم و کلیه باندهای تبهکارانه استان زیر ذره بین نیروی انتظامی است .

به گزارش خبر آنلاین ، فرمانده نیروی انتظامی با توجه به نزدیک شدن روزهای پایانی سال و برنامه ریزهای انجام شده برای چهارشنبه سوری اظهار داشت :در سالهای گذشته و از دیر باز جشن چهار شنبه پایان سال به نوعی دیگر جشن می گرفتند اما متاسفانه در چند سال گذشته این روند به طور کل عوض شده و استفاده از مواد محترقه ، ایجاد مزاحمتهای روانی ، روحی و مادی و همین طور خسارتهایی را به جامعه تحمیل کرده است و در بعضی از شرایط ترافیک در خیابان باعث بروز مشکلات عدیده ای برای شهروندان شده است .که این خود بزرگترین معضلی است که ما هر سال با آن درگیر بوده ایم .
کامرانی صالح در ادامه افزود : خوشبختانه در سال گذشته باید تشکر ویژه ای از مطبوعات و صدا سیما داشته باشیم که اقدامات ویژه ای را برای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص این مشکل انجام دادند و خدا رو شکر این خسارتها کاهش چشمگیری داشته است .لازم به ذکر است که نیروی انتظامی با شادی مردم در این روز مخالف نیست اما شادی که موجب سلب آرامش روحی و روانی دیگران باشد و خسارتهایی که واقعا جبران ناپذیر را به دنبال داشته باشد نیز لازمه برخورد جدی خواهد بود و طبیعی است که برای این معضلات برنامه ریزی های جدی انجام خواهد شد . هماهنگی های قضایی صورت گرفته و کسانی که مخل آسایش وامنیت بشوند با آنها برخورد قانونی صورت خواهد گرفت و 3 هفته عید را مهمان نیروی انتظامی بوده و در بازداشت به سر خواهند برد .
کامرانی صالح از همیاری و کمک خانواده ها برای این شب که می تواند تاثیر بسیار زیادی در روند بهبود آن بگذارد قدردانی کرده و بیان نمود : توصیه ما به خانوادها این است که مدیریت لازم را در این خصوص انجام داده و بدانند که استفاده از مواد محترقه ساخته شده بسیار خطر ساز است . علی رغم تمام این تذکرات شب گذشته پسر بچه 12 ساله ای دچار حادثه شد و متاسفانه یکی از چشمانش آسیب جدی دید. ما از تمام خانواد ها به طور جد خواهشمندیم توصیه ما را جدی بگیرند و در این زمینه ما را همیاری کنند تا دیگر نظاره گر این تصاویر دلخراش نباشیم .
فرمانده نیروی انتظامی ضمن تاسف و تاثر از وقوع حادثه پلاسکو و تقدیر از شهدای حرم و آتش نشانان افزود : باید به روح شهدای مدافع حرم و آتش نشانان ساختمان پلاسکو که برای کمک رسانی به مردم ایثار کرده و جان خود را فدا کردند درود فرستاد و به احترام روح پر فتوح این عزیزان چهار شنبه امسال که تمام آتشنشانهای ما در حال آماده باش می باشند شاهد بروز اتفاقات دلخراش برای خانواده هاه و شهروندان نباشیم.

 

 

 


کامرانی صالح با اشاره به انهدام چندین باند در 3 هفته گذشته اعلام کرد : با تلاشهای صورت گرفته در 3 هفته گذشته چندین باند منهدم شده که یکی از این باندها اقدام به صدور چکهای جعلی به نام افراد مختلف بدون اینکه شخص متوجه شود می کرد که بیش از 520 فقره از این چکها به نام افراد صادر و خرج شده بود و اقدام به جعل و کلاهبرداری کرده بودندکه خوشبختانه دستگیر و با آنها برخورد قانونی صورت گرفت .
وی هچنین در ادامه افزود : باندی که اقدام به سرقت خودروهای نیسان کرده و انها را به مرزههای شرقی برده و به فروش می رسانند نیز از کشفیات اخیر بوده که خوشبختانه 20 دستگاه خودرو نیسان از این باند کشف و ضبط شده است . همچنین باند دیگری که با روشهای پیچیده ای اقدام به سرقت خودرهای پژو و پراید می نمودند نیز با تلاش ماموران نیروی انتظامی دستگیر و منهدم شد .
کامرانی صالح از انهدام چندین باند و دستگیر شدن مرتکبین جرایم مختلف خبر داد و گفت : باندهایی که اقدام به سرقت از لوازم منزل و داروخانه ها و حتی مغازه ها می کردند دستگیر شدند و بخشی از لوازم منازل و چندین قطعه فرش نیز کشف و ضبط شده است.
فرمانده نیروی انتظامی در تشریح اقداماتی که از سوی نیروی انتظامی در حوزه کالای قاچاق صورت گرفته اعلام کرد : اقدامات ویژه ای انجام شد و به تازگی 2 کامیون لوازم کامپیوتر که به شکلهای مختلفی وارد گمرک شده بود توسط عزیزان ما در نیروی انتظامی کشف و ضبط شد و در حال پی گیری است .
این مقام مسئول در ادامه بیان کرد : با توجه به برنامه ریزهایی که برای پایان سال داشتیم و حضور مستمر پلیس چه در حوزه آگاهی و انتظامی در بخشهای مختلف توفیقات بسیار خوبی داشتند و ما از تمام شهروندان می خواهیم ضمن همکاری با نیروی انتظامی خودشان با بخشی از اقداماتی که می توانند انجام دهند در پیشگیری از سرقت نیز تاثیر گذار باشند.
وی در پایان اذعان کرد : قطعا با مشارکت و همکاری مردم عزیزمان می توانیم بهتر و اثر گزار تر به پیش برویم و میدانیم در هفته آخر تردد خودرویی بسیار زیادی خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد روزهای پایانی سال 95 بدون مشکل برای شهروندان به پایان برسد.

 

46

 

کد خبر 644390

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =