اعتماد نوشت:مدتی است که شاهد فضاسازی‌های رقبا علیه دولت و اصلاح‌طلبان هستیم. رقیب به دنبال بهره‌گیری از فضایی است که پیروزی خودش را رقم بزند و بر همین اساس آنچه از طرف رقبا اعلام می‌شود جای نگرانی ندارد و یک روند طبیعی است.

 اما نگراني از جايي شروع مي‌شود كه رسانه ملي وارد اين ماجرا شده و جناحي عمل كند. اين در واقع همان چيزي است كه به دليل نقض قانون مايه تاسف ما است.
با اين همه رقباي اصولگراي ما از يك نكته غافل هستند. اينكه اين رويه‌ها نه تنها راي آنها را در ميان مردم افزايش نمي‌دهد كه حتي اثر معكوس هم دارد.
جالب است بدانيد از سال ٧٥ تا امروز وقتي رسانه ملي روي مساله‌اي انگشت مي‌گذارد و فعال مي‌شود اتفاقا مردم واكنش ديگري به آن نشان مي‌دهند. به خاطر دارم در انتخابات ٧٦ آقاي ناطق نوري مورد مهر و محبت رسانه ملي بود. اما خود ايشان به من گفت يكي از عوامل شكست من در انتخابات ٧٦ رسانه ملي بود! چون آنقدر روي من كار كرد كه مردم واكنش منفي نشان دادند.
  علاوه بر اينكه اين رويه صدا و سيما را به نفع اصولگرايان نمي‌دانم، معتقدم شايعاتي كه درباره رد صلاحيت رييس‌جمهور يا درباره دستگيري‌هاي اطرافيان ايشان مطرح مي‌شود هم در راستاي جنگ رواني و تبليغاتي رقباي ايشان است. اما ظاهرا آنها نمي‌دانند كه در هر انتخاباتي مردم يك طرف قصه هستند. مردم در انتخابات ٩٢ و ٩٤ نشان دادند كاملا موضوع را فهميده‌اند و اين قبيل جوسازي‌ها نمي‌تواند بر راي آنها اثر بگذارد. به همين دليل معتقدم با وجود اين قبيل تلاش‌ها نگراني وجود ندارد.


23302

کد خبر 646815

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • بی نام IR ۰۳:۱۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
  4 0
  موافقم
 • بی نام A1 ۲۲:۳۲ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۶
  3 0
  احسنت