ایسنا نوشت: جدیدترین آمار فروش برخی فیلم‌های نوروزی اعلام شد.

احمد مختاری از دفتر هدایت فیلم که پخش دو فیلم «گشت 2» به کارگردانی سعید سهیلی و «خوب، بد، جلف» به کارگردانی پیمان قاسمخانی را برعهده دارد، آخرین آمار فروش این دو فیلم را اعلام کرد.

او گفت: «فیلم «گشت 2» که اکرانش از 25 اسفند آغاز شده است، تا شب گذشته (پنجشنبه 26 اسفند) 260 میلیون در تهران و 60 میلیون تومان در شهرستان‌ها فروش داشته است.»

او یاداور شد: «تعداد سالن‌های این فیلم در تهران 28 و در شهرستان‌ها چهار سالن است که در شهرهای دیگر به مرور اضافه خواهد شد.»

به گفته او، فیلم «خوب، بد، جلف» هم در تهران سه میلیارد و 530 میلیون تومان و در شهرستان‌ها دو میلیارد و 180 میلیون تومان فروخته و به رقم فروش کلی 5 میلیارد و 710 میلیون تومان رسیده است.

همچنین فیاض پارسیان آمار فروش فیلم «ماجرای نیمروز» به کارگردانی محمدحسین مهدویان را که توسط موسسه سینمایی سیمای مهر اکران می‌شود، پس از دو روز نمایش 150میلیون تومان اعلام کرد.

این فیلم فعلا در 50 سالن کشور روی پرده رفته و تعداد سالن‌هایش در روزهای آینده بیشتر می‌شود.

حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش فیلمسازان رسانه هم درباره آمار فروش فیلم «سه بیگانه» مهدی مظلومی که از چند هفته قبل اکران آن آغاز شده است گفت: «این فیلم در کشور 65 سالن را در اختیار دارد و تاکنون به فروش 330 میلیون تومانی رسیده است.»

58243

 

کد خبر 647225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =