30 نفر از اراذل و اوباش با ضمانت شورایاریهای محل و ائمه جماعت در تهران آزاد شده اند.

مهر نوشت:

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ با اعلام اینکه مرحله دوم طرح برخورد با اراذل و اوباش از ابتدای هفته آینده در تهران آغاز می شود، گفت: پس از اجرای مرحله اول این طرح پلیس به افراد دستگیر نشده مهلت داد تا خود را معرفی کنند که اکنون این زمان به اتمام رسیده است.

سردار حسین ساجدی نیا با اعلام این خبر افزود: دومین مرحله طرح برخورد با اراذل و اوباش با شناسایی 250 نفر از اراذل و اوباش نامدار تهران از ابتدای هفته جاری آغاز می شود و این افراد با برخورد جدی پلیس روبرو می شوند. وی ادامه داد: اجرای این مرحله از طرح امنیت اجتماعی به دلیل اولویت طرح برخورد با مزاحمان نوامیس و مانکنهای خیابانی به تعویق افتاد اما در هفته پیش رو اجرایی می شود.

فرمانده نیروی انتظامی تصریح کرد: در مرحله اول طرح برخورد با اراذل و اوباش تعدادی از این افراد دستگیر و به تعدادی نیز مهلت داده شد تا خود را به پایگاههای نیروی انتظامی معرفی کنند. وی گفت: با آغاز مرحله دوم این طرح مهلت داده شده به این افراد به اتمام می رسد و پلیس به شدت با افراد دستگیر شده برخورد می کند.

پیش از این فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرده بود اراذل و اوباش شناسایی شده در صورت ضمانت شورایاریهای محل و ائمه جماعت از سوی پلیس دستگیر نشده و با اصلاح رفتار خود می توانند به زندگی در جامعه ادامه دهند. سردار ساجدی نیا در ادامه بیان داشت: 30 نفر از اراذل و اوباش با ضمانت شورایاریهای محل و ائمه جماعت در تهران آزاد شده اند.

به گزارش مهر، طرح امنیت اجتماعی به منظور ارتقای امنیت و احساس امنیت در تهران بزرگ از 12 اردیبهشت ماه آغاز شد و تا کنون پنج مرحله از این طرح شامل برخورد با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر، تهیه و توزیع کنندگان سی دی های غیر مجاز، برخورد با اراذل و اوباش، راه اندازی پلیس نامحسوس، برخورد با مزاحمان نوامیس و مانکنهای خیابانی به اجرا درآمده و مرحله دوم برخورد با اراذل و اوباش ششمین مرحله از اجرای این طرح است.

کد خبر 64761

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • امین DE ۱۱:۵۱ - ۱۳۸۹/۰۳/۰۷
    0 0
    چرا فکر می کنید همه مشکلات با زور حل میشن؟