لیست انتخاباتی ورزشکاران برای شورای شهر مشخص شد؛ خدمت، همراه با اصولگرایان

ایلنا نوشت: رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای شهر تهران از حضور کاندیداهای ورزشکار در لیست خدمت خبر داد.

 پرویز سروری، عضو کنونی شورای شهر تهران بعد از ثبت نام در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: اصولگرایان شورای شهر در این دوره با لیست خدمت حضور خواهند داشت.

عضو شورای شهر تهران با تاکید بر جلوگیری از سیاسی شدن شورای شهر اضافه کرد: در شورای شهر به صورت حزبی شرکت نخواهیم کرد و تنها کسانی که کارنامه موفقی دارند می توانند در لیست حضور داشته باشند. ممکن است برخی از اعضای کنونی به دلیل ثبت نام نکردن و همچنین عدم صلاحیت در لیست نباشند چون افراد شایسته زیاد هستند.

وی درباره حضور ورزشکاران در لیست خدمت گفت: امروز ورزش یک نیاز شهر است و از کسانی که توانایی در این زمینه دارند در لیست حضور خواهند داشت.

سروری در مورد لیست خدمت گفت: افرادی که دور اول شورا را منحل کردند، ثبت نام کردند و به شورای شهر نگاه سیاسی دارند این دغدغه کنونی ما است. یکی از بزرگترین تلاش ما در لیست خدمت این است که از این افراد استفاده نکنیم.

47234

کد خبر 649127

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 2
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 1
 • بی نام A1 ۱۰:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
  13 0
  بهتره بروید شورای ورزشی بزنید و دست از سر شهرها و مشاغل غیر تخصصی بپرهیزید.فقط متخصصین و غیر اصولگرا،چون مدیران لایقی نیستند و منافع حزبی را به منافع ملی ترجیح میدهند.
 • بی نام A1 ۱۳:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
  5 0
  اگه ورزشكارا واقعا توانايي دارند و بروند كرسي هاي جهاني مربوط به رشته خودشون را تصاحب كنند تا در رقابت هاي ورزشي حق ايرانيان را نخورند