ایسنا نوشت: مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از غرب و شمال غرب کشور از فردا خبر داد.

احد وظیفه گفت: براساس تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های هواشناسی امروز (دوشنبه) برای بخشی از مناطق شرق، جنوب شرق و جنوب بارش باران، گاهی رگبار و رعد و برق پیش بینی می‌شود. همچنین وزش باد در استان‌های سیستان و بلوچستان و کرمان شدید خواهد بود.

وی ادامه داد: روز سه شنبه (۸فروردین) نیز با ورود سامانه بارشی از شمال غرب و غرب، نوار غربی و شمال غرب کشور با بارش باران همراه خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی افزود: بارش‌ها در روز چهارشنبه (۹فروردین) علاوه بر نیمه غربی، به مرکز کشور و سواحل دریای خزر نیز کشیده خواهد شد و طی دو روز آینده با توجه به افزایش دما برای ارتفاعات البرز مرکزی، وقوع بهمن دور از انتظار نخواهد بود.

وظیفه در پایان گفت: برای تهران نیز در روز دوشنبه آسمانی نیمه ابری همراه با وزش باد با بیشینه و کمینه دمای ۱۸ و ۹درجه، روز سه‌شنبه (۸فروردین) آسمان صاف تا نیمه ابری گاهی وزش باد با بیشینه وکمینه دمای ۲۰ و ۹ درجه و در روز چهارشنبه (۹فروردین) نیز آسمان تهران نیمه ابری در بعدازظهر بارش باران با بیشينه و کمینه دمای ۱۷ و۱۰ درجه سانتیگراد پیش بینی می‌شود.

47234

کد خبر 649388

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =