سیزده به در ما مصادف با اول آپریل است ، روزی که دروغش معروف است!

در روز گذشته یعنی یکم آپریل، که به روز شوخی یا «روز شوخی‌های احمقانه» معروف است، رسانه‌های خبرهای دروغین زیادی را منتشر کردند.سال‌هاست که در روز یکم آپریل، مردم جهان با گفتن خبرهای جعلی، یکدیگر را سرکار می‌گذارند و با هم شوخی می‌کنند. رسانه‌های جهان از جمله ایران نیز از این امر عقب نمانده و هر سال خبرهای کذبی را منتشر و سپس از شوخی بودن آنها پرده‌برداری می‌کنند که در رسانه‌های داخلی اینجور خبرها را «شوخی ۱۳» نامگذاری کرده‌اند.

در زیر به بهترین شوخی‌های این روز اشاره می‌کنیم:

نشریه اسپورتس‌میل مدعی شده بود که باشگاه بایرن مونیخ در بازی برابر آگزبورگ، زمین چمن ورزشگاه آلیانتس آرنا را به رنگ قرمز درآورده است.

بهترین دروغ‌های 13 در جهان+عکس

 


سایت «GrowHardOrGoHome» از تولید یک مدل لباس گیاهی و خوردنی و امضا قرارداد با غول‌های اروپا خبر داده بود.

بهترین دروغ‌های 13 در جهان+عکس

 


سایت «گل» مدعی شد که وین رونی کاپیتان تیم ملی انگلیس و باشگاه منچستریونایتد در پایان فصل با خروج از اولدترافورد، به ورزش کشتی‌کج مشغول خواهد شد.

بهترین دروغ‌های 13 در جهان+عکس

 


نشریه «ایندیپندنت» در خبری فوری، از تصمیم اتحادیه فوتبال انگلیس از سیستم جدید داوری و «جریمه‌های شخصی هوشمند» خبر داد و مدعی شد که بر اساس این سیستم بازیکن بدون سوت زدن داور، در صورت انجام خطا، کارت زرد و قرمز خواهد گرفت که بر این اساس بازیکنان بیشتر به رعایت قانون ملزم خواهند شد.

بهترین دروغ‌های 13 در جهان+عکس

 


«جاکامو» نیز مدعی شد که اتحادیه فوتبال انگلیس به منظور «تضمین موفقیت» پیراهن‌های تیم ملی این کشور را به طرح قدیمی تیم ملی آلمان راهی بازار کرده است.

بهترین دروغ‌های 13 در جهان+عکس

 

4141

کد خبر 650665

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =