۰ نفر
۱۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸

وزیر صنعت،معدن و تجارت به همراه رییس جمهور فردا به سمنان می روند تا با افتتاح 4 طرح تولیدی و صنعتی روند اشتغالزایی در این استان را سرعت بخشند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت، یکی از مهمترین طرح هایی که فردا افتتاح می شود اولین واحد تولید خودرو سواری در استان سمنان است که در فهرست 36 طرح ملی و کشوری اهداف اقتصاد مقاومتی است.

این واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری حدود یک هزار و 125 میلیارد ریال ،ظرفیت تولید سالانه 100 هزار دستگاه خودرو سواری کلاس B را دارد که با راه‌اندازی کامل این مجموعه زمینه اشتغال حدود 1500 نفر در استان فراهم می شود.

فاز اول این واحد تولیدی جهت مونتاژ خودرو سواری راه‌اندازی شده که در این سفر به بهره‌برداری می‌رسد وکلنگ طرح توسعه خط رنگ و بدنه این مجموعه نیز با حضور رئیس‌جمهور به زمین زده خواهد شد.

افتتاح دو واحد تولیدی در شهرستان گرمسار نیز از جمله برنامه های سفر وزیر صنعت،معدن و تجارت است.

شرکت شکوفا شیمی تولید کننده مواد اولیه شوینده‌ها و شرکت شکوفا بهداشت آرین تولید کننده انواع محصولات بهداشتی و پاک‌کننده با سرمایه‌گذاری بالغ بر 409 میلیارد ریال از دیگر طرح‌هایی است که در این سفر به بهره‌برداری خواهند رسیدو با افتتاح این واحدها زمینه اشتغال حدود 180 نفر در استان فراهم خواهد شد.

نعمت زاده فردا با همراهی رییس جمهور بهره‌برداری از واحد تولیدی فرابرد هوشمند گرمسار را نیز در برنامه سفر خود دارد.

این واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری بالغ بر 19 میلیارد ریال ظرفیت تولید سالانه 75 هزار دستگاه انواع کلید مینیاتوری، کارت کنترلی، کارت شبکه و انواع ترانسمیتر را دارد که زمینه اشتغال حدود 15 نفر را در استان فراهم کرده است.

35225

کد خبر 651652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =