محسن تنابنده: تا حالا ترکیب مهدی فخیم‌زاده و مهدی هاشمی را ندیده بودیم

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: محسن تنابنده از طرح اولیه سریال «علی‌البدل» گفت و درباره طنز سیاسی که این مجموعه داشت توضیح داد.

محسن تنابنده، بازیگر و نویسنده سریال «علی‌البدل» در خصوص انتخاب نقش خود در این سریال گفت: «به کیفیت شخصیت فکر می‌کنم. برایم منفی و مثبت بودن نقش فرقی نمی‌کند. برایم مهم است آن شخصیت در قصه چه جایگاهی دارد.»

این نویسنده در خصوص انتخاب روستا به عنوان محل وقوع قصه‌های «پایتخت» و «علی‌البدل» اظهار داشت: «من برای طراحی قصه‌ها به این فکر می‌کنم که ایران، فقط تهران نیست؛ البته فضای قصه‌هایی که در این سال‌ها کار کردم به خاطر ضرورت داستان، در روستا اتفاق افتاده است.»

او ادامه داد: «طراحی این سریال زمانی اتفاق افتاد که من به یک روستای آب گرم در لاریجان رفتم؛ که چند نفر در آنجا درباره مساله و بحران آب حرف می‌زدند. این خیلی برای من جالب بود که افرادی در آب غوطه‌ور هستند و از آن به عنوان یک مشکل یاد می‌کنند.»

تنابنده در خصوص اینکه طراحی این سریال به عنوان طنز سرگرم کننده است یا سیاسی، عنوان کرد: «این دو جدا از هم نیستند؛ بلکه طنز سیاسی می‌سازیم که سرگرم کننده هم باشد و در کنار آن نکات قابل تامل و تعمق داشته باشد.»

او در خصوص انتخاب بازیگران این سریال بیان کرد: «در بیشتر کارهایی که با آقای مقدم داشتیم به من لطف دارند و انتخاب بازیگران را به عهده من می‌گذارند. برای من جذاب بود در این سریال از بازیگرانی استفاده کنم که کار طنز نکرده باشند.»

محسن تنابنده در خصوص انتخاب مهدی فخیم‌زاده در این سریال تصریح کرد: «یکی از دلایلی که مهدی فخیم‌زاده را برای این کار انتخاب کردیم، جدیت او بود و اینکه او تا به حال در این قالب و ژانر بازی نکرده بود. برای مخاطب اینکه یک روستا در اختیار این فرد است جذابیت داشت. همچنین کیفیت بالای بازی او یکی دیگر از این دلایل بود و باید اعتراف کنم که در کنارش بسیار یاد گرفتم. البته ترکیب مهدی فخیم‌زاده و مهدی هاشمی را ندیده بودیم.»

57243

کد خبر 652052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =