انتخاب نوشت: عضو جبهه پایداری، فعال در نهاد قانونگذاری کشور آیت‌الله مصباح‌یزدی در این دوره از انتخابات نظر مساعدی روی سیدابراهیم رئیسی دارد.

حسینعلی حاجی‌دلیگانی اظهار کرد: قرار بود آقای رئیسی دیروز در مجمع عمومی حضور داشته باشد که به دلیل زلزله‌ای که روز گذشته در استان خراسان رخ داد وی شهردار مشهد که در گذشته معاون سیاسی اسبق وزارت کشور هم بوده را به عنوان نماینده خود به این جلسه فرستاده بود که پیام آقای رئیسی را در مجمع دوم جمنا قرائت کرد.

وی افزود: وقتی که پیام وی در جلسه جمنا خوانده شد هم شاهد صلوات فرستادن همه اعضای این مجمع بودیم که حاکی از رضایت و حمایت همه آنها از حضور وی در انتخابات بود.

این عضو جبهه پایداری در پاسخ به اینکه اگر جلیلی برای حضور مستقل در انتخابات اقدام کند آیا جبهه پایداری از وی حمایت خواهد کرد تصریح کرد: بعید می‌دانم چراکه با توجه به شرایطی که پیش آمده است و عموم نیروهای انقلاب دور هم جمع شده‌اند و به آقای رئیسی رای موافق داده‌اند به طور قطع اعضای جبهه پایداری نیز از دیدگاه جمعی نیروهای انقلاب حمایت کرده و شرایطی را برای موفقیت کاندیدای واحد اصولگرایان فراهم می‌کنند ضمن‌اینکه در جلسه‌ای هم که با آیت‌الله مصباح‌یزدی داشته‌اند بر این مهم تاکید شده بود که جبهه پایداری از آقای رئیسی حمایت کند.

حاجی‌دلیگانی تاکید کرد: بنده معتقدم در شرایط کنونی نه تنها این افراد بلکه عموم اصولگرایان درجهت حمایت واحد از آقای رئیسی تغییر موضع خواهند داد.

45212

 

کد خبر 652189

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =