با حضور رئیس‌جمهور و وزیر راه و شهرسازی در روز میلاد حضرت علی (ع) اسکله رو-رو ریلی بندر امیرآباد با اتصال به شبکه سراسری راه‌آهن کشور به بهره‌برداری رسید. قرار است امروز ۱۶ هزار میلیارد ریال طرح‌های زیرساختی در استان مازندران افتتاح و کلگ‌زنی شود.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی امروز سه‌شنبه ۲۲ فروردین حسن روحانی رئیس‌جمهوری كشورمان به همراه دکتر آخوندی وزیر راه و شهرسازی و نعمت‌زاده وزیر صنعت‌ومعدن و تجارت برای افتتاح و كلگ‌زنی ۱۶ هزار میلیارد ریال طرح‌های زیرساختی در استان مازندران وارد شهر ساری شدند.

رئیس جمهور در بدو ورود به استان مازندران به منظور افتتاح اسكله رو-رو ریلی بندر امیرآباد وارد منطقه ویژه اقتصادی این بندر شد.

همزمان با ورود رئیس جمهور و با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی و علی خدمتگذار مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد اسكله رو-رو ریلی بندر امیرآباد با اتصال به شبكه سراسری راه‌آهن كشور به بهره‌برداری رسید. این اسكله قرار است پس از بهره‌برداری به شبكه سراسری راه‌آهن وارد و به بندر امیرآباد وصل شود.

هم‌اكنون مراحل ساخت اسكله به اتمام رسیده است و به همین دلیل عملیات اتصال آن به ریل راه‌آهن از امروز رسما آغاز شد. این پروژه از محل اعتبارات سازمان بنادر و دریانوردی تامین و به مرحله بهره‌برداری رسید.

3535

کد خبر 653559

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =