«دختری به نام نمک» در جست‌و‌جوی سرمایه‌گذار

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: کارگردان «زخم باز» می‌گوید می‌خواهد فیلمبرداری «دختری به نام نمک» را شروع کند ولی سرمایه‌گذار ندارد.

حسین تبریزی در مورد آخرین وضعیت فیلم سینمایی «زخم باز» گفت: «مشغول انجام کارهای فنی هستیم. تدوین فیلم تمام شده و هم اکنون احسان افشاریان مشغول صداگذاری اثر است که تا چند روز آینده به پایان خواهد رسید.»

او در خصوص حضور این فیلم در جشنواره جهانی فجر افزود: «ما در تلاش هستیم تا فیلم به جشنواره برسد؛ ولی مشخص نیست که تا زمان جشنواره جهانی فجر فیلم آماده نمایش باشد یا نه.»

این کارگردان در مورد آخرین وضعیت فیلم دیگرش «دختری به نام نمک» گفت: «من می‌خواهم فیلم را شروع کنم؛ ولی هنوز سرمایه‌گذاری پیدا نکرده‌ام.»

او ادامه داد: «این فیلمنامه روزهای پایانی نگارش را طی می‌کند و به مشکلات جوانان می‌پردازد و می‌توان گفت موقعیتی طنز دارد.»

تبریزی در مورد بازیگران و لوکیشن‌های این اثر توضیح داد: «برای این فیلم حتما از بازیگران تراز اول استفاده خواهم کرد؛ ولی در خصوص لوکیشن هنوز تصمیم نگرفته‌ام که در تهران فیلمبرداری کنم یا یک شهر دیگر. داستان در یک کلان شهر رخ می‌دهد که هر یک از کلان شهرهای ایران می‌تواند باشد.»

57242

کد خبر 654380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =