بیست و دومین کنفرانس ملی شبکه های توزیع نیروی برق ایران در سمنان پایان یافت

بیست و دومین کنفرانس ملی شبکه های توزیع نیروی برق ایران عصر پنجشنبه با برگزاری آیین اختتامیه و تجلیل از عوامل اجرایی و پشتیبانی این کنفرانس در دانشگاه سمنان به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری خبرانلاین این مراسم با حضور مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان و جمعی از مسولان ، فعالان صنعت برق، متخصصان و دست اندرکاران این همایش در تالار امیرکبیر دانشگاه سمنان برگزار شد.
در این مراسم مهندس سیدمحمد موسوی زاده گزارشی از روند برگزاری این کنفرانس دو روزه ارائه و از تلاش های فعالان و دست اندرکاران اجرایی این کنفرانس ملی تجلیل کرد.
در پایان با اهدای لوح تقدیر از 12 تن از عوامل اجرایی و پشتیبانی کنفرانس ملی شبکه های توزیع نیروی برق ایران شامل رئیس دانشگاه سمنان و حامیان ویژه تجلیل شد.
این کنفرانس با حضور معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی، استاندار سمنان و صدها نفر از متخصصان و محققان و فعالان صنعت برق از صبح چهارشنبه آغاز به کار کرده بود و درآن در قالب 17 نشست، 73 مقاله به صورت شفاهی ارائه شد.
همچنین ارائه 69 مقاله به صورت پوسترو چاپ 193 مقاله در کتاب کنفرانس، برگزاری هفت کارگاه و یک همایش تخصصی از دیگر بخشها و فعالیت های این کنفرانس بود.

46

کد خبر 657030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =