دشمنان با رصد انتخابات، نظاره‌گر حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی هستند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز گفت: اکنون دشمنان چشم به حساس ترین انتخابات جمهوری اسلامی ایران دوخته اند تا حمایت مردم از نظام را نظاره گر باشند چراکه تحقق نقشه های شوم دشمنان منوط به تضعیف این پشتیبانی خواهد بود.

به گزارش خبر آنلاین وبه نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری البرز، فتح الله حقیقی با اشاره به انتخابات پیش رو و لزوم بستر سازی برای مشارکت هر چه با شکوه تر مردم افزود: هر رای تضمینی برای دوام و بقای آرمان های انقلاب اسلامی است و با حضور گسترده مردم پای صندوق های رای قدرت نظام اسلامی افزایش می یابد.

وی ادامه داد: اکنون دشمنان چشم به حساس ترین انتخابات جمهوری اسلامی ایران دوخته اند تا حمایت مردم از نظام اسلامی را نظاره گر باشند چراکه تحقق نقشه های شوم دشمنان منوط به تضعیف این پشتیبانی خواهد بود.

حقیقی با اشاره به اینکه برای برگزاری یک انتخابات باشکوه باید چهار چوب قوانین رعایت شده و در تمامی مراحل انتخابات جریان داشته باشد، ادامه داد: ضرورت دارد بسترهای ناامیدی، پژمردگی، التهاب و تنش در جامعه شناسایی و رفع شده تا فضایی امن و عاری از تنش برای برگزاری این رویداد مهم، مهیا شود.

وی در رابطه با نقش احزاب و تشکل ها در جامعه و به خصوص انتخابات گفت: تشکل ها و احزاب در حقیقت به عنوان یاری دهنده و رابط بین مدیریت و جامعه هستند و تقویت آنها منجر به جلب حداکثری مشارکت مردم در عرصه های مختلف خواهد شد.

رییس ستاد انتخابات استان البرز با بیان اینکه تفاهم، وفاق و حرکت به سوی منافع ملی از اصول حائز اهمیت است افزود: بر این اساس باید برنامه ریزی ها و سیاست گذاری های کلان کشور و به تبع آن استان البرز را همسو با اصول کلی تهیه، تدوین و اجرایی کرد.

وی خاطرنشان کرد: باید در نظر داشت که همواره حضور مردم در پای صندوق های رای از سوی دشمنان رصد و قضاوت می شود و برنامه های خود را بر اساس کیفیت و کمیت حضور ما پای صندوق های رای طراحی می کنند بنابراین چشم جهانیان به این انتخابات است.

معاون سیاسی استاندار البرز گفت: نباید فضای جامعه برای عوام فریبی مهیا شود چراکه اگر ما بدون توجه به قضاوت مردم از درون نسبت به عملکرد خود اظهار نظر کنیم عوام فریبی کرده ایم.

حقیقی عنوان کرد: در تبلیغات از سوی کاندیداها عده ای با اظهارات غیر کارشناسانه سعی در خدشه وارد کردن به خطوط قرمز نظام اسلامی را دارند که باید نسبت به آن هشیار بود.

48

کد خبر 659791

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =