ضربه‌های ناپدری کودک۵ ساله را به کما برد/ انتظار برای اهدای اعضای بدن رقیه

میزان نوشت: کودک 5 ساله در پی ضرب و شتم ناپدری اش به کما رفته و پزشکان از خانواده اش درخواست کرده اند که اعضای بدن او را اهدا کنند.

اعظم، مادر رقیه در رابطه با وضعیت زندگی خود می گوید: رقیه حاصل ازدواج نخست من است. به دلیل اعتیاد همسر و دخالت های خانواده ام، از پدر رقیه جدا شدم و چند ماه بعد با مردی ازدواج کردم که به شدت عصبی بود.

مادر رقیه می افزاید: مهریه ام را بخشیدم و حضانت فرزندم را برعهده گرفتم. قرار بود رقیه با من و علی که نا پدری اش می شد، زندگی کند اما پذیرش این کودک برای همسر دوم من دشوار بود. به شدت با حضور او در زندگی مان مخالفت می کرد و بارها به من گفته بود که باید رقیه را به پدرش بسپارم.

اعظم در تشریح حادثه می گوید: در روز حادثه، درگیری لفظی با همسرم داشتم. او 4 بار با حالتی که انگار می خواهد من را خفه کند به سمت من حمله ور شد.

وی می افزاید: درگیری ما از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح آغاز شد و حدود ساعت 9 و 30 دقیقه، همسرم به سمت اتاق خوابی که رقیه در آنجا خواب بود رفت. به یکباره کودکم را با خود از اتاق به بیرون آورد. مادر من نیز در خانه ما بود. او نیز تلاش کرد که مانع از کتک خوردن رقیه شود اما موفق نشد.

جزئیات شکنجه های زینب کوچولو توسط ناپدری/ اعضای بدن دختر 5 ساله باید اهدا شود

مادر رقیه با اشاره به وضعیت کودک پس از تحمل این ضرب و شتم ها می گوید: رقیه پس از این کتک ها بی جان به زمین افتاده بود اما همسرم اجازه نمی داد که از خانه خارج شویم و او را به بیمارستان برسانیم. در این شرایط شیون کنان در خانه بودیم تا اینکه برادرم از راه رسید. به او گفتیم که رقیه از پله ها افتاده و آن زمان با تماس با اورژانس، کودکم را به بیمارستان رساندیم.

اعظم با بیان اینکه " از همسرم شکایت کرده ایم" می گوید: پدر رقیه به دلیل ضرب و شتم کودک، از همسر دوم من شکایت کرده و اکنون وی در بازداشتگاه است.

وی با اشاره به اعلام مرگ مغزی رقیه می گوید: پزشکان مرگ مغزی رقیه را اعلام کرده اما امیدوار هستم که بار دیگر خدا او را به من ببخشد.

در همین رابطه، فریبا بهشتیان، مددکار اجتماعی موسسه خیریه مهرآفرین می گوید: پس از این اتفاق، کودک چند روزی است که در بیمارستان بستری بوده اما پزشکان مرگ مغزی او را اعلام کرده اند.

وی می افزاید: پس از اعلام کودک آزاری از سوی مددکاری بیمارستان، اقدامات ثانویه برای مشخص شدن دلایل این حادثه و حمایت از مادر او در دستور کار قرار گرفت.

این مددکار اجتماعی با اشاره به درخواست مسئولان بیمارستان از پدر رقیه می گوید: مسئولان بیمارستان از پدر رقیه درخواست کرده اند که اعضای بدن او را اهدا کنند زیرا مرگ مغزی او تایید شده است.

 ۴۷۲۳۵

کد خبر 660391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 5
  • بی نام A1 ۰۶:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
    16 0
    کی این وحشی بازیا تموم میشه