مهر نوشت: نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: سپاه پاسداران هیچگاه از اصول انقلابی خود تعدی نکرده و در هیچ انتخاباتی دخالت نکرده، نمی‌کند و نخواهد کرد.

حجت الاسلام و المسلمین «علی سعیدی» نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به اهمیت برگزاری انتخاباتی آرام و بدون تنش گفت: در حوزه امنیت انتخابات ماموریتی بر عهده سپاه گذاشته شده که با تمام وجود آن را انجام می‌دهیم. همانگونه که قبل از این هم همین گونه بوده است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب تاکید فرمودند "نسبت به برگزاری انتخاباتی گسترده باید همت گماشت"، افزود: قطعا انتخابات گسترده و با شکوه پشتوانه نظام محسوب شده و سطح مقبولیت را ارتقا داده و می‌تواند بستری برای پیشبرد اهداف نظام در آینده باشد.

حجت الاسلام سعیدی با اشاره به فضاسازی تبلیغاتی دشمنان در خصوص دخالت سپاه پاسداران در انتخابات گفت: رسانه‌های معاند با فضاسازی‌های تبلیغاتی که دارند به دنبال القای این هستند که سپاه پاسداران در انتخابات دخالت دارد، در حالی که سپاه پاسداران هیچگاه از اصول انقلابی خود تعدی نکرده و بر همین اساس نیز هیچگاه در انتخابات دخالت نکرده، نمی‌کند و نخواهد کرد.

وی افزود: ما فقط معیارها را برای پاسداران و بسیجیان می‌گوییم و همانطوری که می‌دانیم پاسداران همواره طرفدار اصول ارزشی هستند و براساس همین معیارها نیز رای می‌دهند. این به معنای دخالت در انتخابات نیست چرا که این به معنای حرکت درست در چارچوب اصول و موازین است.

27212

کد خبر 664887

برچسب‌ها