شهاب حسینی اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری به حسن روحانی رای می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شهاب حسینی هم در صفحه اینستاگرام منتسب به خود، از حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد.

این بازیگر نوشت: «با یاد خدای حی و حاضر و ناظر بر پندار، گفتار و کردار ما. هم میهنان و بستگان عزیز، فهیم، صبور و غیورم در خانواده بزرگ ایران زمین همواره در شرایط سرنوشت سازی چون انتخابات ریاست جمهوری، پای اهل هنر و فرهنگ هم خواه ناخواه به شرایط موجود باز می‌شود و پیرو همین مطلب در این روزها این عضو کوچک خانواده نیز مکرر از جانب ستادهای انتخاباتی هریک از کاندیداهای محترم دعوت به اعلام حمایت شدم اما مایل بودم بعد از اتمام برنامه‌های مناظره نامزد‌های محترم و دیدن و شنیدن دیدنی‌ها و گفتنی‌هایشان به عنوان یک ایرانی حاضر در عرصه هنر که رویکرد و نگاه سیاسی‌اش مورد پرسش جامعه‌ای است که در آن زیست می‌کند، طی این یادداشت، تحلیلیِ کوتاه و نظر فکری و قلبی خود را با هموطنانم در میان بگذارم.

از آنجا که در مسیر نیل به اهدافی که موجب تعادل و در نهایت تعالی جوامع و ملت ها می گردد، چهار سال زمانی کافی برای به بار نشستن درخت امید و اعتدال نیست. به نظر می رسد انتخاب درست و منطقی، دادن فرصت و اعتماد دوباره به کسانی است، که دولتشان وارث دو دوره دولتی بود که زیر ساخت ها و بنیان های اقتصادی و فرهنگی و سیاست خارجی ایران را با تغییراتی منفی و بعضاً جبران ناپذیر مواجه ساخته بود.

لذا شاید عملکرد مفید دولت فعلی را بشود شامل دو بخش دانست. دو دوره دو ساله که دو سال اول را به بازسازی و مرمت دوباره زیر ساخت های مذکور و دو سال دوم را پس از رسیدن به نقطه صفر محور اعداد از چند پله منفی که شرایط کشور به آن نزول کرده بود، به آغاز حرکت و پی ریزی های دوباره در جهت ثبات و امنیت کشور که ضامن و شرط اصلی و زمینه ساز رشد و توسعه سرزمین میباشد،اختصاص داده‌اند.

بنابراین، دستاوردهای این دولت به مثابه نو نهالی از نو است که سر از خاک برآورده. حال، این تصمیم با ما است که از این نهال برای به بار نشستن، حمایت و حفاظت کنیم، یا به سیاق هر دولتی که طی این سال‌ها دستاوردهای دولت پیش از خود را از ریشه برکند تا خود نهالی از نو بکارد، که باز تا به آستانه شکوفایی رسید، بار نداده از ریشه برکنده شود، ما همچنان با دهانی باز و چشمانی منتظر در انتظار به بار نشستن درخت تنومند عزت، رشد، شکوفایی، سلامت و سعادت سرزمینی باشیم که هر باغبانش در پی بنا نهادن نهال مورد پسند و سلیقه خود در آن است و شاهدی بر این احوال که بازتاب هر عملکردی از سوی دولتمردان مستقیماً در جامعه روی نشان می‌دهد.

مجالی بر تحلیل مناظره‌ها در این چند سطر نیست که همگان خود بر آن واقف و عاقلند. اما پندار این عضو کوچک خانواده بزرگ ایران زمین، بر این باور است که طبعاً در شرایطی که رییس‌جمهور محترم، جناب آقای دکتر روحانی طی چهار سال گذشته بیشتر معطوف به موارد و مصالح کلان کشور در ابعاد منطقه‌ای و جهانی بوده‌اند، طبعاً و شاید بیشتر موارد اجرایی در امور داخلی کشور، در تقسیم کارهای کلان مملکتی، بر عهده معاونت اول محترم ایشان جناب آقای جهانگیری بوده است. و حال که به همت ملت و دولتِ آقای دکتر روحانی، کشور از ثبات و امنیت منطقه‌ای برخوردار بوده و حال که به نظر می‌رسد چهار سال آینده، سال های متمرکز بر امورات داخلی است، ندای درونی بر آمده از منطق و عاطفه توامان در اندیشه این هم میهن کوچک، میل قلبی مرا به حمایت از دولت اعتدال و تداوم اعتماد به عهد میان مردم و آقای دکتر روحانی که چهار سال پیش بسته شد سوق می‌دهد چرا که صداقت، دلسوزی و آرمان‌خواهی را در ایشان بیش از دیگر رقبایشان احساس کردم

لذا با امید به خدا، در روز انتخابات، در حالی که بلور نازک اعتماد خویش را در جهت باور بر آینده سرزمینم به کاندیدای مورد نظرم جناب آقای دکتر حسن روحانی اهدا می‌کنم، برای حمایت از ایشان پای صندوق رای حاضر خواهم شد، و رای خود را به امانت به صندوق خواهم سپرد.

با یاد و امید به پروردگار یکتا.

همراه با ارادت و احترام به مردم عزیز و متین سرزمینم.»

57243

کد خبر 665099

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 19
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • هوادار شهاب حسینی A1 ۱۴:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  ادبیاتت مارو کشت برادر :
  • بی نام IR ۱۷:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
   جناب حسینی به همت آقای روحانی ایران ثبات منطقه ای داره یا سردار سلیمانی و مدافعان حرم؟ حتی وحشت دارید اسم شهدا رو بیارید.
  • بی نام IR ۱۴:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
   40 9
   هوادارت هستم شهاب
  • بی نام IR ۱۷:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
   0 0
   چرا وحشت نداشته باشه؟ مگه شوخیه کسی در مقابل این همه فحاشی و انگ و دشنام اصلاح طلبا خودشو قرار بده؟؟ کسایی این کارو می کنن که هدفشون آخرت باشه این جماعت متاسفانه ذره ای از احترام گذاشتن بویی نبردن
 • حبیب A1 ۱۴:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  محبوب و دوس داشتنی بودی،با این انتخابت محبوبتر شدی شهاب جان...
  • احسان A1 ۱۶:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
   39 31
   یکی از محبوب ترین بازیگران ایران هستی آقای حسینی و بنده رفتار شما را می پسندم هر چند که در مقوبه انتخاب روحانی با شما هم عقیده نیستم ضمنا این هواداریی که اینجا کلی از انتخاب ایشون ذوق مرگ شدن وقتی ایشون به علت اهدای جایزه هنری خود به امام زمان مورد هجمه داخل و خارج قرار گرفتن کجا بودن؟؟؟
 • بی نام RO ۱۵:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  عزيز مردم هستيد
  • بی نام IR ۱۸:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
   11 44
   از شهاب حسینی خوشم میاد اگرچه با انتخاب او که روحانی است موافق نیستم.ای کاش وارد این بازی نمی شد.
 • مجید IR ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  به روحانی رای نمیدم ولی از پستت لذت بردم. بیگ لایک. یکی از معدود کسانی که ضمن ابراز نظرش، به مردم و بقیه کاندیداها توهینی نکرد. ممنون آقای شهاب حسینی.
  • حامد IR ۱۷:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
   51 20
   برادر عزیز ؛ شما که با انصاف و منطق گفتمان ایشون رو با وجود تفاوت نظر تحسین کردید و گرامی داشتید ، حال که از این نعمت برخردارید در فرصت باقی مانده کمی بیشتر با انصاف و منطق خویش به اقدامات انجام شده نگاه کنید و اگر اندک میزانی از پیشرفت در مسیر مثبت را در دولت مشاهده کردید نه بخاطر نظرات شخصی و سیاسی و حزبی ، که برای صلاح مردم و مملکت در تسمیم خود مبنی بر عدم رای به روحانی تجدید نظر کن... باشد که هر آنچه خیر و صلاح مردم است همان شود
  • بی نام RO ۱۸:۴۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
   27 2
   مجيد جان من هم در نظر سياسي با شما مخالف هستم ولي از ادب دلنشينت و واقع نگريت در برابر اين پست لذت بردم و ازت ممنونم و بهت سلام ميكنم
 • بی نام IR ۱۶:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  چیزی که مشخصه طیف مرفه مثل بازیگر و فوتبالیست حامی این دولته باید دید نظر همه اقشار جامعه چیه.
 • مهدی IR ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۳
  من دوستت داشتم.ولی ازالان ندارم چون شان توبیشترازینه که فدای یک جریان رانتی کنی
 • بی نام IR ۰۸:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
  57 6
  احسنت شهاب جان ... حق را باید گفت حتی اگه به ضرر آدم باشه .
 • علی A1 ۰۹:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
  32 5
  منم با شهاب حسینی هنرمند مورد علاقم هم رای هستم
 • بی نام A1 ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
  20 4
  مردم نمیخواهند دوباره کابوس احمدی نژاد تکرار بشه
 • علی IR ۱۶:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
  6 32
  آقا شهاب از چشم ما متاسفانه افتادی ازتو بیشتر انتظار میرفت ثابت شد مشغله کاریات تو را از مردم دور کرده
 • بی نام US ۲۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۴
  8 3
  شما بسیار ارزنده و بزرگوار هستی، نه تنها شما، بلکه همه مردم ایران زمین. ولی متاسفانه کسایی که بخواهند رای ندهند، رای نمیدهند.
 • بی نام A1 ۱۶:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۴/۰۷
  0 0
  همیشه فکر میکردم خانم سحر قریشی با عرض معذرت یه جورایی سبکه ....ولی توی انتخابات وقتی سوال شد به کی رای میدی گفتن رای شخصی هست... یعنی از رسانه جمعی و محبوبیت سواستفاده نکردن....معلوم شد که از خیلیا که احساس میکردم ادمای باارزشی هستند ارزشمندن و نباید از روی ظاهر و نقش های مثبت آدمارو قضاوت کرد خانم سحر قریشی نشون دادن که خیلی باارزشن