۰ نفر
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۷

علی علی‌پور تصمیم دارد از جمع سرخ‌پوشان جدا شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی علیپور بازیکنی که فصل پیش بهترین فرصت را برای لژیونر شدن از دست داد و حالا لحظه شماری می‌کند تا با رسیدن اولین پیشنهاد خارجی به نوعی از پرسپولیس فرار کند. علیپور برای ترک پرسپولیس دلایل زیادی دارد که در زیر به آنها پرداختیم؛

بازیکن ارزان
باشگاه پرسپولیس در ابتدای فصل به خواسته علی علیپور قرارداد 60 میلیونی او را به 300 میلیون افزایش داد تا او بتواند در تهران منزلی را اجاره کند. البته به این شرط رقم قرارداد او افزایش پیدا کرد که به مدت آن هم 4 سال دیگر اضافه شود. این رقم قرارداد علیپور نشان می‌دهد او ارزان‌ترین بازیکن تیمش در جمع 15 بازیکن تقریبا ثابت است. اکثر همبازیان علیپور فصل پیش 3 برابر او از پرسپولیس پول گرفتند در حالی که این بازیکن موفق شد 5 گل به ثمر رسانده و 7 پاس گل بدهد.

800 هزار دلار برای رضایت نامه
در تابستان فصل قبل پی تیم روسی خواهان به خدمت گرفتن علی علیپور شد اما باشگاه پرسپولیس با جدایی این بازیکن مخالفت کرد. وقتی باشگاه روسی پافشاری کرد، پرسپولیسی‌ها 800 هزار دلار برای رضایت نامه علیپور قیمت کذاشتند و همین مسئله باعث شد تیم روسی عقب نشینی کند. البته مسئولان باشگاه پرسپولیس به این دلیل در آن مقطع با جدایی علیپور مخالفت کردند که طارمی به فوتبال ترکیه رفته بود

افرایش قرارداد انصاری
مدیربرنامه‌های علیپور در طول فصل گذشته بارها نزد طاهری رفت و خواستار افزایش قرارداد این بازیکن شد اما به خواسته او توجه نشد تا اینکه این اتفاق در مورد محمد انصاری رخ داد. وقتی انصاری با پیشنهاد یک تیم چینی مواجه شد طاهری با رفتن او مخالفت کرد و همین مسئله باعث شد انصاری بسیار دلخور شده و روحیه خود را از دست بدهد. این انتقال زندگی انصاری را از نظر مالی متحول می‌کرد و طاهری هم برای راضی کردن او قراردادش را از 200 میلیون به 600 میلیون افزایش داد. ضمن اینکه با او قرارداد دوساله‌ای با رقم یک میلیارد برای هر فصل امضا کرد. در حقیقت با انصاری 180 درجه متفاوت با علیپور برخورد شد و این موضع حسابی مدیربرنامه‌های این بازیکن و البته خودش را ناراحت کرد. با این حال رفت‌و‌آمدهای مدیربرنامه‌های علیپور به باشگاه پرسپولیس بی‌فایده بود.

به دنبال ترانسفر شدن
قرارداد علیپور با پرسپولیس 4 ساله است که فقط یک فصل آن سپری شده و رقم آن هم 300 میلیون است. این رقم با افزایش سالی 25 درصد همراه خواهد بود و این دقیقا موضوعی است که این بازیکن را حسابی ناراحت کرده است. مسئله دیگر آمدن گادوین منشا به پرسپولیس است که باعث شده علیپور کلا از حضور در ترکیب ثابت تیمش نا امید شود. مخصوصا اینکه برانکو اصلا اهل تغییر دادن ترکیب اصلی تیمش نیست. مدیربرنامه‌های علیپور اخیرا در تماس با واسطه‌های مختلف از آنها خواسته است برای این بازیکن پیشنهاد خارجی بیاورند تا بتواند با ترانسفر شده از پرسپولیس جدا شود. البته مسئولان باشگاه پرسپولیس این بار چندان مخالف جدایی علیپور نیستند و شاید با رقم 200 تا 300 هزار دلار هم رضایت نامه او را برای تیم‌های خارجی صادر کنند. البته به شرطی که او پیشنهاد خارجی داشته باشد.

256 41

کد خبر 665292

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =