هافبک عراقی تراکتور شب گذشته به نفت آبادان پیوست.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ بازیکن همیشه جنجالی فوتبال ایران این بار سر از آبادان درآورد و مقصدی جدید را برای ادامه حیات خود در لیگ برتر انتخاب کرد. کرار که با پیشنهاد تمدید قرارداد تراکتوری ها مواجه شده بود، با وجود پالس های مثبتی که به باشگاه تبریزی فرستاد، در نهایت از تیمی که نمی تواند در فصل نقل و انتقالات بازیکن جذب کند جدا شد تا دست تراکتوری ها در پوست گردو بماند.

چرا کرار عطای حضور در تبریز را به لقایش بخشید؟

 او که بدون شک یکی از بی انضباط ترین بازیکنان شاغل در لیگ ایران است، از مسئولان تراکتورسازی خواسته بود که به او قول بدهند تا دیگر او را جریمه نکنند! قولی که ظاهرا مورد پذیرش مسئولان تبریزی قرار نگرفت و زمینه جدایی او را از جمع سرخ پوشان تبریز فراهم کرد.

چرا آبادان؟

فراز کمالوند چند روز پیش به عنوان سرمربی تیم صنعت نفت آبادان، جایگزین فیروز کریمی در این تیم شد. رابطه خوب فراز و کرار هم بر کسی پویشیده نیست. کرار برای اولین بار تحت نظر کمالوند به ایران آمد و در تراکتور بازی کرد حالا هم پس از سال ها کرار ترجیح داده تا به نزد استاد اول خود بازگردد و فوتبالش را در کنار کمالوند ادامه دهد. کمالوندی که احتمالا خوب بلد است چگونه این هافبک همیشه مهاجم را مهار کند. 

 

 

 

 

254 41

 

 

کد خبر 666368

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =