تساوی داماش و عدم حضور شهرداری فومن در هفته پایانی لیگ دسته دوم

در هفته پایانی مرحله نهایی مسابقات فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم داماش گیلان برابر حریفش به نتیجه مساوی رسید و شهرداری فومن نیز مقابل حریفش حاضر نشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از  پایگاه خبری ورزش وجوانان گیلان ، بر این اساس و در جریان این رقابت ها ، تیم های داماش گیلان و شهرداری ماهشهر در رشت به مصاف هم رفتند که ابن دیدار در نهایت با نتیجه مساوی 2 بر 2 خاتمه یافت. این دیدار که به دلیل محرومیت تیم داماش گیلان بدون حضور تماشاگر برگزار شد، برای تیم شهرداری ماهشهر از اهمیت ویژه ای برخوردار بود چون این تیم با پیروزی در این بازی می توانست بدون در نظرگرفتن نتیجه دیدار برق جدید شیراز، به لیگ دسته اول صعود کند.

اما نتیجه این بازی برای تیم فوتبال داماش گیلان اهمیتی نداشت چون این تیم نمی توانست به لیگ دسته اول صعود کند و به همین دلیل بدون حساسیت و فشار پا به این مسابقه گذاشت و توانست در همان دقایق اولیه بازی، 2 گل به ثمر برساند. اما در نیمه دوم تیم فوتبال شهرداری ماهشهر که در آستانه صعود به لیگ دسته اول قرار داشت بازی را تحت کنترل خود در آورد و موفق شد 2 گل به ثمر برساند تا این بازی با نتیجه مساوی 2 بر 2 خاتمه یابد.

تیم فوتبال شهرداری ماهشهر با کسب نتیجه مساوی در برابر داماش گیلان و توقف تیم برق جدید شیراز برابر حریفش ، جواز حضور در رقابت های لیگ دسته اول را به دست آورد اما تیم داماش باید تلاش کند تا سال آینده بتواند به لیگ دسته اول صعود کند. تیم فوتبال شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته دوم کشور در هفته پایانی این رقابت ها باید در امیدیه به مصاف تیم نفت این شهر می رفت.

با توجه به اینکه نتیجه این بازی تاثیری در جدول رده بندی نداشت ، تیم شهرداری فومن در این دیدار حاضر نشد تا این تیم سه بر صفر بازنده اعلام شود . با پایان یافتن مرحله نهایی رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، تیم داماش گیلان با کسب 10 امتیاز در مکان پنجم و تیم شهرداری فومن با کسب هشت امتیاز در مکان ششم و انتهای جدول رده بندی گروه خود قرار گرفتند.

تیم های فوتبال داماش گیلان و شهرداری فومن در مرحله نهایی رقابت های لیگ دسته دوم کشور در گروه دوم این مسابقات، با تیم های برق جدید شیراز ، شهرداری کاشان ، شهرداری ماهشهر و نفت امیدیه هم گروه بودند. در مرحله دوم رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، 12 تیم حضور داشتند که در 2 گروه 6 تیمی به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت پرداختند. در پایان این مرحله، تیم های نخست هر گروه به طور مستقیم به رقابت های لیگ دسته اول صعود کردند و برنده تیم های دوم نیز جواز حضور در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور را کسب خواهد کرد.

 

48

کد خبر 667607

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =